Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Darbą pradėjo naujoji Telšių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Laima Jurytė-Zakarauskienė

Penktadienį darbą pradėjo Telšių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Laima Jurytė–Zakarauskienė. Pareigas ji pradėjo eiti laimėjusi skelbtą konkursą.

Naująją Telšių PSPC vadovę sveikina Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. 

Kolektyvui naująją vadovę pristatė ir sėkmės darbe linkėjo Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

„Šis rytas man ir daugumai telšiškių prasideda gana įprastai, na o Jums, Laimute, šiandiena reiškia naują gyvenimo etapą – pradedate dirbti šiame atsakingame ir, drįstu teigti, sudėtingame darbe. Vadovauti įstaigai, kuri saugo žmogaus sveikatą ir gyvybę, yra prasmingas darbas, bet tuo pačiu reikalaujantis atitinkamų profesinių ir žmogiškųjų savybių bei įgūdžių. Sveikindamas Jus ir visą komandą su naujų darbų pradžia, pirmiausia linkiu darnos kolektyve – esant tarpusavio pagarbai ir supratimui, pasiekiama daug geresnių veiklos rezultatų. Taip pat linkiu neprarasti meilės ir nuoširdumo žmogui – pacientams geras žodis ir žmogiškoji šiluma kartais yra daug svarbiau, nei dar vienas vaistų receptas. Linkiu sėkmės visam kolektyvui ir tikiuosi sėkmingo bendradarbiavimo bei vis didėjančio visuomenės pasitikėjimo Telšių pirminės sveikatos priežiūros centru,“ – sveikindamas su darbo pradžia, tarė meras Kęstutis Gusarovas.

Telšių pirminės sveikatos priežiūros centras Laimai Jurytei–Zakarauskienei buvo pirmoji darbovietė, į kurią įsidarbino baigusi Šiaulių medicinos mokyklą. Vėliau baigė Vytauto Didžiojo universitetą (socialinio darbo studijas) bei Mykolo Romerio universitetą (viešojo administravimo studijas).

Naujoji Telšių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Laima Jurytė–Zakarauskienė yra įgijusi įvairaus darbo patirties, taip pat ėjo Telšių rajono savivaldybės tarybos narės pareigas.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra