Telšių rajono savivaldybė - straipsniai : NACIONALINIS DIKTANTAS – KOVO 2 D.

RENGINIAI
Užgavėnių personažų kaukių parodos-konkurso „Užgavieniu muona“ laureatų paskelbimas 2018-02-20 14:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės kultūros centro fojė, Telšiai
Spaudinių paroda, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti 2018-02-21 09:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, Telšiai
Gavėnios apmąstymai ,,Pažadink viltį“ 2018-02-21 10:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Viekšnalių daugiafunkcinis centras

 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

NACIONALINIS DIKTANTAS – KOVO 2 D.

 

 

Nacionalinio diktanto organizatoriai paskelbė naują diktanto rašymo datą: Nacionalinį diktantą rašysime ne vasario 23 d., kaip buvo skelbta, o 2018 m. kovo 2 d., penktadienį, 11 val. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją ir internetu. Rekomenduojama pasirūpinti abiem transliacijos būdais (praėjusiais metais internetu ne visur buvo transliuojama kokybiškai).

Diktantą galite rašyti:

kartu su savo kolektyvo nariais darbo vietoje;

savo miesto ar kaimo bibliotekoje (bibliotekų vedėjai, organizuojantys Nacionalinio diktanto rašymą,  iš anksto apie tai informuoja Savivaldybės administracijos kalbos tvarkytoją  tel. 56174);

Telšių rajono savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje  (Žemaitės g. 14, Telšiai), iš anksto registruotis nereikia;

savo mokykloje.

            Mokyklų, bibliotekų, kolektyvų Nacionalinio diktanto organizatoriai prašomi iškart po Diktanto el. paštu birute.zulkute@telsiai.lt informuoti apie dalyvių skaičių. Tik informavusieji bus laikomi oficialiais Nacionalinio diktanto Telšių rajone dalyviais.

Diktantą savo darbo vietoje rašysiantys įmonių ir organizacijų darbuotojai savo darbus viename voke siunčia tiesiai konkurso organizatoriams. Rašiusieji bibliotekose arba mokyklose kartu su mokiniais gali tekstus išsiųsti tiesiai organizatoriams arba iškart po Diktanto pristatyti į Telšių rajono savivaldybės administracijos 205 kabinetą. Mokyklų organizatoriai prašomi siųsti tik geriausiai parašiusių moksleivių darbus,  kuriuose yra ne daugiau kaip 5 klaidos.

Diktantus organizatoriams siųskite adresu:

Nacionalinio diktanto konkursui

AB Lietuvos paštas

J. Jasinskio g. 16

03500 Vilnius

Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai. Diktanto tekstas bus skelbimas www.diktantas.lt bei www.vlkk.lt vasario 26 d.

Dėl didelio dalyvaujančiųjų kiekio į finalą atrenkami tik geriausi darbai – mokytojų komisija darbus tikrina tik iki 5–6 klaidos. Todėl parašius rekomenduojama pasilikti savo teksto kopiją ir pasitikrinti, kaip jums sekėsi, savarankiškai.

            2018 m. finalas vyks balandžio pradžioje. Finalą tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas.

Susisiekti su Nacionalinio diktanto organizatoriais Vilniuje galite el. p.: vytaute@diktantas.lt, diktantas@diktantas.lt, Telšių rajone el. p. birute.zulkute@telsiai.lt, tel.: 8 67949897, (8 444) 56174 . 

            Daugiau informacijos http://www.diktantas.lt/ 

 

Kalbos tvarkytoja Birutė Žulkutė

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook