Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     

 

Naujienos
SKELBIAMAS NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ NUOMOS PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, faksas, el. paštas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229, info@telsiai.lt.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkama negyvenamųjų patalpų nuoma Telšių mieste. Patalpos (administracinės paskirties) bus skiriamos Seimo nario veiklai vykdyti jo kadencijos laikotarpiu.

Plačiau
Keičiasi judėjimo tarp savivaldybių kontrolės specifika

Panaikinti iki šiol ties įvažiavimais į Telšius buvę įrengti stacionarūs kontrolės postai, kuriuose asmenų judėjimas buvo kontroliuojamas techninėmis priemonėmis:

-Tryškių g. – kelio Telšiai–Varniai–Laukuva sankryžos prieigose;

-Parko g. – kelio Telšiai–Varniai–Laukuva sankryžos prieigose (įvažiavime į pramonės rajoną);

-Pašlaitės – Džiugailės g. sankryžoje.

Plačiau
„Užgavieniu muonā“ – virtualiai

Žemaitija nuo seno garsėja originalių „ličynų“ (kaukių) gamyba ir kūrybiniais atradimais. Siekdamas tęsti tradiciją ir puoselėdamas senuosius papročius, Telšių kultūros centras organizuoja virtualų  Užgavėnių persirengėlių kaukių konkursą-parodą „Užgavieniu muonā“ .

Konkurse dalyvauti kviečiami Telšių miesto ir rajono vaikai bei moksleiviai, šeimos, suaugusieji. Dalyviai skirstomi į penkias kategorijas:

Plačiau
INFORMUOJAME APIE NUMATOMAS PAKEISTI GATVĖS GEOGRAFINES CHRAKTERISTIKAS

Informuojame apie numatomas pakeisti Telšių miesto A. Baranausko gatvės geografines charakteristikas, gatvę sutrumpinant iki susikirtimo su M. Daukšos gatve.

PRIEDAS (atsisųsti)

Plačiau
RAJONE STARTUOJA NAUJAS VAKCINACIJOS NUO KORONAVIRUSO ETAPAS

Į Lietuvą vis atvykstant farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos nuo koronaviruso (COVID-19) siuntoms, dalis jų skirta ir Telšių rajono savivaldybės gyventojams.

Šiandien, sausio 13-ąją, iš VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės į Telšius buvo atgabenta 672 vienetai vakcinos. Netrukus už vakcinavimą ir su tuo susijusius procesus Telšių rajone atsakinga VšĮ Telšių r. priminės sveikatos priežiūros centro komanda pradėjo vakcinavimo sąrašuose esančių skiepijimą.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
Priėmimas pas Vyriausybės narius

Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo 2021 m. sausio – kovo mėnesiais grafikas.

Plačiau
VMI paskelbė 67,4 tūkst. įmonių sąrašą, kurioms mokestines pagalbos priemones taikys ateinantį pusmetį

Daugiau kaip 50 proc. įmonių, mokestinės pagalbos priemonės yra pratęstos, jos buvo taikomos ir anksčiau. Naujai sudarytas įmonių sąrašas yra skelbiamas VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, skiltyje „Nukentėjusiems nuo COVID-19“.

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad Vyriausybė pritarė VMI pasiūlymui ir protokoliniu sprendimu[1] iki 2021 m. balandžio 30 d. pratęsė mokestinės pagalbos priemonių taikymą nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms. VMI sudarė naują įmonių, nukentėjusių nuo pandemijos sąrašą, kurioms iki balandžio 30 d. ir dar du mėnesius[2] nebus skaičiuojami delspinigiai, nevykdomi mokesčių išieškojimo veiksmai.

Norėdami sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau – MPS) be palūkanų, į naują sąrašą įtraukti verslininkai prašymą VMI turės pateikti iki balandžio 30 d., kadangi MPS turi būti sudaryti iki birželio 30 d.

Plačiau
Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą

Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms Telšių lopšelio – darželio „Berželis“ direktoriaus pareigoms eiti.
Konkurso paskelbimo data – 2021 m. sausio 13 d.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 10,71-11,37 bazinio dydžio.
Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIŲ PROJEKTAVIMĄ
Ugniagesiai prašo gyventojų pasirūpinti kaimynų saugumu

Dėl pastaruoju metu daugėjančių skaudžių žūčių gaisruose Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kreipiasi į gyventojus ir  prašo jų pasirūpinti ne tik savo, bet ir kaimynų saugumu. Nes tik saugiai elgdamiesi ir skatindami taip elgtis  kaimynus, galime išvengti daugelio nelaimių.

Ypatingą dėmesį ugniagesiai prašo atkreipti į vienišus garbingo amžiaus, turinčius negalią ar  sergančius kaimynus, kuriems gali būti reikalinga pagalba.

Plačiau
Pratęsiamas paraiškų daugiabučių renovacijai teikimo terminas

Aplinkos ministro įsakymu pratęsiamas terminas teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą – jos bus priimamos iki birželio 1 d.

Kvietime buvo skelbta, kad paraiškas galima teikti iki š. m. kovo 1 d. Terminas pratęstas, atsižvelgus į didelį daugiabučių gyventojų susidomėjimą ir ilgesnius sprendimų priėmimo terminus karantino metu.

Pagal paskelbtą kvietimą paraiškas gali teikti savivaldybės, daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai bei savivaldybės paskirti energinio efektyvumo didinimo programos administratoriai.

Plačiau
Europoje plintantis paukščių gripas pasiekė Lietuvą

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute (NMVRVI) atliktais tyrimais nustatyta, kad Klaipėdos ir Raseinių rajonuose rastos nugaišusios 4 gulbės nebylės buvo užsikrėtusios A tipo paukščių gripo H5 atmaina. Atlikus detalesnius tyrimus, trijose paukščių gaišenose nustatytas didelio patogeniškumo (H5N8 potipio) virusas.

Siekiant nustatyti, ar virusas yra susijęs su Europoje plintančiu didelio patogeniškumo (H5N8 potipio) paukščių gripu, mėginiai bus išsiųsti į Europos Sąjungos referentinę laboratoriją papildomiems tyrimams.

Plačiau
Informacija dėl vakcinacijos nuo COVID-19

Į Lietuvą vis atvykstant naujoms farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos nuo koronaviruso (COVID-19) siuntoms, dalis jų skirta ir mūsų rajono savivaldybei. 672 vakcinomis ateinančią savaitę vakcinavimo Telšių rajono savivaldybėje koordinatorius VšĮ Telšių r. pirminės sveikatos priežiūros centras atliks LR Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų trijų prioritetinių grupių vakcinavimą. Bus paskiepyti:
 
- darbuotojai, dirbantys mobiliuosiuose punktuose ir karščiavimo klinikose;
- pacientai, kuriems teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos bei palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantys darbuotojai;
- socialinės globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, globos nam socialines paslaugas asmens namuose teikiantys darbuotojai.

Plačiau
Aktuali informacija apie gydymo įstaigų darbą sausio mėnesio savaitgaliais

Atsižvelgiant į besitęsiantį karantino laikotarpį, Telšių rajono gydymo įstaigos teiks paslaugas savo pacientams sausio savaitgaliais pagal žemiau pateiktą grafiką. Gyventojai bus aptarnaujami nuotoliniu būdu, pasitarus su šeimos gydytoju ir esant būtinybei – teikiama kontaktinė sveikatos priežiūros paslauga.

Plačiau
VMI: leidžiami atskaitymai – ne tik darbuotojų Covid-19 testavimui skiriamos lėšos, bet ir kitos dėl pandemijos patirtos išlaidos

2021 m. sausio 7 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad ekstremalios situacijos dėl COVID-19 metu įmonės patirtos išlaidos darbuotojams atliktiems testams ir skiepams priskiriamos leidžiamiems atskaitymams. Jos laikomos būtinosios darbo saugos ir darbuotojų apsaugos išlaidomis. Tokiu atveju laikytina, kad darbuotojas asmeninės naudos negavo, todėl gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) įstatymo nuostatos netaikomos.

Plačiau
SKELBIAMAS NEKILNOJAMŲJŲ DAIKTŲ PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).

Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Perkami nekilnojamieji daiktai (butai):

  1. vieno kambario butai Telšių mieste;
  2. dviejų kambarių butai Telšių mieste;
  3. trijų kambarių butas Telšių mieste; Plačiau
Vyriausybė pritarė judėjimo tarp savivaldybių ribojimui iki sausio 31 d.

Šiandien Vyriausybė pritarė šios dienos neeiliniame posėdyje susirinkusios Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos, kuriai pirmininkauja vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, siūlymui pratęsti asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki šių metų sausio 31 dienos.

Dažniausiai užduodami klausimai dėl judėjimo tarp savivaldybių --> https://bit.ly/38XRzyG.https://bit.ly/38931Zg

Plačiau
2020-ieji atsisveikina. Kokie jie buvo bei kokie darbai įgyvendinti rajone?

Šie metai buvo iššūkių, pokyčių, nenumatytų ir mums neįprastų ribojimų kupinas laikotarpis. Jie mus daug ko išmokė, privertė keisti numatytus planus. Tačiau nepaisant to tam tikri darbai pasiekti ir įgyvendinti. Todėl likus kelioms valandoms iki Naujųjų 2021-ųjų metų kviečiame prisiminti bei susipažinti su darbais, kuriuos Savivaldybės taryba, administracija bei rajono gyventojai drauge įgyvendino šiais metais. Apie šiuos metus bei laukiančius siekius mintimis dalijasi Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas bei Administracijos direktorius Tomas Katkus. Straipsnyje pagal skirtingas sritis pateikiame struktūrizuotą bei glaustą darbų apžvalgą. 

Kviečiame susipažinti:

Plačiau
Vėl įvedama judėjimo tarp savivaldybių kontrolė

Primename, kad nuo gruodžio 31 d., 13.00 val., Naujųjų metų laikotarpiu, iki sausio 3 d. 21.00 val., vėl veiks judėjimo kontrolės postai, bus blokuojami keliai.

Gyventojai ir toliau kviečiami riboti savo judėjimą, į kitas savivaldybes vykti tik esant būtinybei ir būti pasirengusiems dokumentais pagrįsti savo kelionės tikslą. Prašoma susilaikyti nuo nebūtinų kelionių ir rajono teritorijoje.

Plačiau

Archyvas