Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Naujienos
Çorum mieste įvyko baigiamasis projekto „Pažangaus miesto planas“ susitikimas

Baigėsi lygiai metus laiko trukęs projektas „Pažangaus miesto planas“ (angl. „A roadmap for smart city“), kuriame Telšių rajono savivaldybė dalyvavo partnerio teisėmis.

Plačiau
informacija apie šacHtinių šulinių vandens tyrimų rezultatus Telšių rajone

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamentas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. liepos 7 d. įsakymo Nr. V-669 „Dėl apsinuodijimų nitritais ir nitratais diagnostikos ir profilaktikos“ 1.3.3. p., pateikia informaciją apie Telšių r. savivaldybėje 2019 metų II-ąjį pusmetį ištirtų šachtinių šulinių, kurių vandenį maistui naudoja nėščiosios ar kūdikiai iki 6 mėnesių amžiaus, vandens kokybę.

Plačiau
INFORMACIJA APIE PRADEDAMĄ RENGTI TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTĄ

Teritorijų planavimo dokumento pavadinimas: VĖJO ELEKTRINIŲ IŠDĖSTYMO TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE, NEVARĖNŲ SENIŪNIJOJE, NEVARĖNŲ, MITKAIČIŲ IR NERIMDAIČIŲ KADASTRINĖSE VIETOVĖSE, SPECIALUSIS PLANAS

Plačiau
INFORMACIJA APIE PRADEDAMĄ RENGTI TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTĄ

Teritorijų planavimo dokumento pavadinimas: VĖJO ELEKTRINIŲ IŠDĖSTYMO TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE, RYŠKĖNŲ SENIŪNIJOJE (RYŠKĖNŲ K. V.), VIEŠVĖNŲ SENIŪNIJOJE (VIEŠVĖNŲ, RŪDUPIŲ, VEMBŪTŲ K. V.), LUOKĖS SENIŪNIJOJE (LUOKĖS K. V.), UPYNOS SENIŪNIJOJE (KAUNATAVOS, UPYNOS, DIRVONĖNŲ K. V.), SPECIALUSIS PLANAS

Plačiau
Garbingi 95 metų jubiliejai Telšiuose

Gimtadienis – tai diena, kuri kiekvienam iš mūsų primena, kad metai skrieja nesustabdomai. Nors kartais ir atrodo, jog laikas praėjo šiek tiek per greitai, visgi tai gyvenimo patirtis ir akimirkos, kurios negrįžta. Sausio pradžioje Telšiuose garbingus 95-rių metų jubiliejus šventė Stanislovas Petreikis, Veronika Jurkaitienė, Irena Galdikaitė bei Stasė Steckienė.

Plačiau
Pakeisti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymo nuostatai

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojo Telšių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 27 d. sprendimu Nr. T1-430 patvirtintini nauji Telšių rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatai, kurie reglamentuoja vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymo dydžių apskaičiavimą, atliekų turėtojų registro sudarymo bei keitimo tvarką, rinkliavos administravimo, mokėjimo, permokos grąžinimo, išieškojimo tvarką ir iš jos gautų pajamų panaudojimą. Šios tvarkos privalo laikytis visi Telšių rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys fiziniai bei juridiniai asmenys ir kiti ūkio subjektai, esantys Telšių rajone. Buvusi tvarka buvo keičiama, siekiant teisingiau bei objektyviau taikyti minėtosios vietinės rinkliavos apmokestinimą rajone. Tačiau numatoma, kad ateityje dar bus atliekami pakeitimai, kuriais bus siekiama toliau tobulinti esamą modelį.

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA

 

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PARAMA SMULKIAJAM IR VIDUTINIAM VERSLUI BEI KAIMUI

Telšių rajono savivaldybė, siekdama sudaryti palankias verslo ir kaimo plėtros, naujų darbo vietų kūrimo ir spartesnio rajono ekonomikos augimo sąlygas, patvirtino Telšių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programą (toliau – Programa). 

Programa skirta finansiškai remti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektus, ūkininkus, nustatyta tvarka įregistravusius ūkininko ūkį, žemės ūkio įmones, kooperatyvus, žemės ūkio bei verslo asociacijas (toliau – Paramos gavėjai), įregistruotas ir vykdančias veiklą Telšių rajono savivaldybės teritorijoje ir atitinkančias Telšių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programos nuostatų reikalavimus.

Plačiau
Pasikalbėjimai. Naujoji rajono politikų karta: Evelina Zelbaitė ir Martinas Leščiauskas

Dalinamės spaudoje publikuotu straipsniu apie jauniausius Telšių rajono savivaldybės tarybos narius. 

„Telšių ŽINIŲ“ redakcija rengia publikacijų ciklą – pasikalbėjimus su Telšių rajono savivaldybės tarybos nariais. Šiandien kalbiname du pačius jauniausius mūsų rajono politikus – 26-erių metų Eveliną Zelbaitę ir 28-erių Martiną Leščiauską.
Abiem Telšių rajono savivaldybės tarybos nariams uždavėme tuos pačius klausimus. Paprašėme trumpai papasakoti apie save, klausėme, nuo kada pradėjo domėtis politika ir kas paskatino įsilieti į aktyvią politinę veiklą. Kokias rajone problemas matė prieš tapdami Tarybos nariais ir ar pavyksta jas šiandien spręsti? Kokius tikslus sau, kaip politikui, išsikėlė? Kaip vertina darbą Telšių rajono savivaldybės taryboje? Ar pavyksta rasti bendrą kalbą su „senais politikos vilkais“? Prašėme papasakoti apie savo darbą Tarybos komitetuose, komisijoje. Kokių sprendimų šiandien reikalauja jų kuruojamos sritys? Ar dažnai susitinka su rinkėjais ir kokių nusiskundimų ar pasiūlymų iš jų sulaukia?

Plačiau

Archyvas