Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

BALANDŽIO 9 DIENOS AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO RAJONE

Ketvirtadienį Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 31 asmens. 19 iš jų – Telšių rajono gyventojai, 9 – Plungės, 3 – Mažeikių rajono gyventojai. Naujų COVID-19 ligos atvejų nenustatyta. Šiuo metu turimais duomenimis, liga iš viso diagnozuota 6 Telšių rajono gyventojams.

Šiandien savivaldybės parūpintose patalpose apgyvendinti 2 asmenys saviizoliacijai. 1 asmuo, pasibaigus saviizoliacijos laikui, išvyko iš patalpų.

Šiandien transportavimo paslauga suteikta 8 asmenims. Į mobilųjį punktą tyrimams atlikti buvo atvežti 5, į karščiavimo kliniką – 1 Telšių rajone gyvenantis pilietis, iš Klaipėdos parvežti 2 asmenys.

Karščiavimo klinikoje šiandien paslauga suteikta 2 asmenims.

Šios dienos duomenimis, Lietuvoje patvirtintų COVID-19 ligos atvejų – 955. Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 32 809.

Šią savaitę tęsiamas dezinfekcinio skysčio dalinimas Telšių rajono daugiabučių namų atstovams.

Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro informacija.

Plačiau
nustatyta, kaip karantino laikotarpiu tvarkyti mirusiųjų palaikus ir organizuoti jų laidotuves

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, nustatyta, kaip karantino laikotarpiu tvarkyti mirusiųjų palaikus ir organizuoti jų laidotuves.

Plačiau
Vaizdo konferecijos metu pristatyti naujausi švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimai

Ketvirtadienį (04.09 d.) vyko nuotolinė video konferencija su švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Jos metu pristatyti naujausi sprendimai:

  • švietimo ministerija siūlo nestabdyti rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos;
  • brandos egzaminų sesija Lietuvoje vyks. Nustatyta, kad sesijos pradžia birželio 22 d.;
  • lietuvių kalbos ir literatūros įskaita planuojama organizuoti nuotoliniu būdu. Įskaita tęsis iki gegužės 4 d. Tačiau šis terminas dar gali būti koreguojamas;
  • stojimo į aukštąsias mokyklas priėmimo grafikas dar nėra aiškus;
Plačiau
Padėkokime mūsų herojams – medicinos darbuotojams bijūno žiedu puošiant langus

Nuoširdžiai ištarkime „ačiū“ mūsų herojams – medicinos darbuotojams su bijūno žiedu. Mūsų miesto gėlė tegul papuošia permatomas vitrinas, visus langus, kuriuos vykdami į darbą matys mūsų medicinos darbuotojai. Pandemijos laikotarpiu jų darbas bei pasiaukojimas rizikuojant savo sveikata gelbstint sergančiuosius – neįkainojamas. Siųskime nuoširdžiausią žinutę, kad esame be galo dėkingi.

Palaikykime ir padėkokime mūsų medicinos darbuotojams savo namų langus papuošiant sukurtais unikaliais bijūnų žiedais arba nuspalvinus mūsų jau paruoštus: https://bit.ly/3aTfEq5

Tegul Telšių langai užsipildo padėkos bijūnais mūsų herojams.

Plačiau
BALANDŽIO 8 DIENOS AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO RAJONE

• Mobiliojo punkto koordinatoriaus (Telšių PSPC) duomenimis, šiandien Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 21 asmens (11 – Telšių rajono gyventojai, 3 – Plungės, 7 – Mažeikių rajono gyventojai).
• COVID-19 liga anksčiau diagnozuota 6 Telšių rajono gyventojams. Šiuo metu turimais duomenimis, naujų koronaviruso susirgimo atvejų Telšių rajone nenustatyta.
• Šiandien transportavimo paslauga suteikta 8 asmenims. 5 iš jų į Telšių rajoną parvežti iš Vilniaus oro uosto, 1 – iš Klaipėdos. Į mobilųjį punktą tyrimams atlikti taip pat buvo atvežti 2 Telšių rajone gyvenantys piliečiai, neturėję galimybių atvykti savo transportu.

Plačiau
KARANTINAS PRATĘSTAS DVIEM SAVAITĖMS

Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val. Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius. 

Plačiau
GYVENTOJŲ DĖMESIUI !

Dėl žaliųjų atliekų surinkimo iš individualių namų valdų.
Telšių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad žaliųjų atliekų surinkimas iš individualių namų gyventojų š. m. balandžio ir gegužės mėnesiais nebus vykdomas. Rekomenduojame gyventojams šalinant žaliąsias atliekas naudotis sukurta viešąją infrastruktūra ir skatiname pagal galimybes minėtos rūšies atliekas kompostuoti.

Plačiau
BALANDŽIO 7 DIENOS AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO RAJONE

Antradienį Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 15 asmenų. 5 iš jų – Telšių rajono gyventojai, 3 – Plungės, 7 – Mažeikių rajono gyventojai.

Naujų COVID-19 ligos atvejų nenustatyta. Šiuo metu turimais duomenimis, liga iš viso diagnozuota 6 Telšių rajono gyventojams.

Šiandien savivaldybės parūpintose patalpose apgyvendintas 1 asmuo saviizoliacijai. 5 asmenys, pasibaigus saviizoliacijos laikotarpiui, išvyko iš patalpų.

Šios dienos duomenimis, Lietuvoje patvirtintų COVID-19 ligos atvejų – 880. Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 27 807.

Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro informacija

Plačiau
Telšiuose pradeda veikti karščiavimo klinika

Trečiadienį Telšiuose pradeda veikti karščiavimo klinika. Ji veiks Telšių pirminės sveikatos priežiūros centre – Telšiuose, Kalno g. 40. Karščiavimo klinikos darbo laikas – 8.00–12.00 val. 

Plačiau
BALANDŽIO 6 DIENOS AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO RAJONE

Pirmadienį Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 20 asmenų: iš 7 Telšių rajono gyventojų, 3 – Plungės, 4 – Mažeikių, 6 – Rietavo gyventojų.

Pirmadienį  patvirtintas šeštasis užsikrėtimo COVID-19 liga atvejis Telšių rajone. Koronavirusas diagnozuotas po patikrinimo Telšių mobiliajame tyrimų punkte.

Šiuo metu turimais duomenimis, liga iš viso diagnozuota 6 Telšių rajono gyventojams.

Pirmadienį Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų buvo 843, iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 25 599.

Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro informacija

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 40 Toliau ->