Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA RUGPJŪČIO 10-19 D.

Rugpjūčio vidurys, pasitinkant Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo – Žolinės – šventę, buvo gausus renginių Telšių rajono bendruomenėse. Kadangi šiuo laikotarpiu nevyko sesijos Seime, turėjau galimybę visą laiką skirti Telšių rajonui ir jo žmonėms.

Rugpjūčio 15-ąją, kartu su viso rajono tikinčiaisiais, dalyvavau Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vykusiose Žolinės atlaiduose, o rugpjūčio 18-ąją – šv. Roko atlaiduose Varnių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje. Šventinius susibūrimus rugpjūčio 16-17 dienomis surengė ir Mitkaičių bei Lieplaukės bendruomenės. Lankydamasis bendruomenių šventėse, visada pasidžiaugiu jų bendryste bei puoselėjamomis tradicijomis ir nepraleidžiu progos pabendrauti su susirinkusiais.
    

Plačiau
Aplinkos ministerijos užsakymu vykdoma miško savininkų apklausa

Aplinkos ministerijos užsakymu viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija  „Factus“ atlieka privačių miško savininkų apklausą apie privačiuose miškuose vykdytą miškų ūkio veiklą, jos intensyvumą, miško savininkams iškylančias problemas, miško savininkų miškininkystės žinių lygį bei mokymosi, švietimo ir konsultavimosi poreikius, turimas žinias apie Europos Sąjungos paramą miškų ūkiui, esamą kooperavimosi ir asocijavimosi padėtį. Apklausos rezultatai bus panaudojami formuojant privačių miškų ūkio reguliavimo prioritetus, rengiant atitinkamų teisės aktų projektus ir organizuojant privačių miškų savininkų konsultavimą.

Plačiau
SKELBIMAS LAISVAI PSICHOLOGO DARBO VIETAI UŽIMTI

Darbo vieta: Telšių raj. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija
Pareigybė: psichologas.
Darbo sutartis: neterminuota.
Darbo krūvis: 0,5 etato.
Darbo užmokesčio koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 5 priedu.

Plačiau
Skelbiamas atviras konkursas

Konkursas direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti
Skelbiamas atviras konkursas
TELŠIŲ „ATEITIES“ PROGIMNAZIJOS (savivaldybės biudžetinė įstaiga; Lygumų g. 47, Telšiai;  kodas 191873143)

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO UGDYMUI PAREIGOMS UŽIMTI

Plačiau
Telšiuose lankėsi svečiai iš Estijos

Rugpjūčio 14 dieną Telšiuose lankėsi svečiai iš Estijos – Pelvos apskrities Kanepio miesto kultūros įstaigų darbuotojai.

Plačiau
SKELBIMAS
SKELBIMAS APIE BEŠEIMININKĮ TURTĄ

Telšių rajono savivaldybė informuoja, kad kreipsis į teismą dėl žemiau pateiktame sąraše išvardytų statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn. Sąraše pateikiamas statinio pavadinimas, paskirtis, bendras plotas ar tūris, adresas, unikalu statinio numeris ir/ar koordinatės:

Plačiau
Telšių lopšelis – darželis „Eglutė“ skelbia atranką laisvoms specialiojo pedagogo pareigoms užimti

Pareigybė: specialusis pedagogas: darbo krūvis – 0,25 etato; darbo sutartis – neterminuota;
Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – aukštasis universitetinis išsilavinimas ir specialiojo pedagogo profesinė kvalifikacija.

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 32 Toliau ->