RENGINIAI
Popietė - diskusija vaikams „Kas man yra knyga?“ 2017-04-26 10:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Rainių filialas, Telšių r.
Popietė vaikams „Mylėkime knygeles - jos mūsų draugai” 2017-04-26 10:00 
Adresas:  Telšių „Ateities“ progimnazijos Degaičių skyrius (Degaičių darželis), Telšių r.
Tradiciniai skaitymai ,,Pabūkime drauge - knygų šalyje“ 2017-04-26 11:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Lieplaukės filialas, Telšių r.

 
 

Tėveliai domėjosi Varnių lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ likimuTelšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas kartu su Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danute Mažeikiene lankėsi Varniuose, susitiko su lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ direktore Jane Monkevičiene, Varnių seniūnu Rolandu Bružu, ugdymo įstaigos tėvų tarybos nariais. Darželį lankančių vaikų tėvai susirūpinę dėl prastos pastato būklės, domėjosi ateities perspektyvomis.

Tėvai tvirtina, kad trūksta aiškumo, anot jų, jau dešimtmetį laukiama remonto darbų, domina ir tai, ar lopšelis-darželis liks tose pačiose patalpose, ar jis bus iškeltas į Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos patalpas.

Plačiau ›
Socialinės apsaugos ir darbo ministro vizitas Telšiuose: dėmesys vaiko apsaugai, darbuotojų užimtumui, neįgaliųjų integracijaiTelšiuose lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, viceministrė Vilma Šilalienė, Socialinės aprėpties departamento direktorė Violeta Toleikienė ir ministro patarėja Kristina Paulikė. Vizitą inicijavo Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas ir Seimo narys Valentinas Bukauskas. Įvyko susitikimas su Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariais, Administracijos vadovais, socialinių įstaigų vadovais ir darbuotojais, nevyriausybinių organizacijų atstovais, gyventojais. Diskutuota užimtumo didinimo, socialinių darbuotojų, neįgaliųjų integracijos, vaiko teisių apsaugos ir kitais klausimais. Po susitikimo Savivaldybėje apsilankyta Dūseikių socialinės globos namuose.

Plačiau ›
Svarstoma galimybė Žemaitijos sostinėje steigti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų struktūrinį padalinįBalandžio 20 d. Telšių rajono savivaldybėje lankėsi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška. Susitikimo metu meras Petras Kuizinas kartu su Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktore Jolanta Norvaišiene aptarė galimybes Žemaitijos sostinėje kurti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų struktūrinį  padalinį.

Plačiau ›
Ar gaivinsime Varnių apylinkių ežerus? Ką dėl to turime padaryti?Balandžio 20 d. Varniuose vyko projekto „Biologinės įvairovės ir ekosistemų funkcijų atkūrimo Biržulio, Stervo ir Debesnų šlapynėse planavimas ir praktinių atkūrimo priemonių taikymas“ rezultatų pristatymą ir aptarimą. Pristatyme dalyvavo Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas, adminitracijos skyrių vedėjai, specialistai ir kt.

Plačiau ›
Viešas Telšių rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano projekto svarstymas

Telšių rajono savivaldybės administracija teikia viešam visuomenės svarstymui Telšių rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano (toliau – planas) projektą.
Gyventojai ir kitos suinteresuotos institucijos savo pastabas ir pasiūlymus gali pateikti Aplinkos ir civilinės saugos poskyriui tel. (8 444) 51162 arba elektroniniu paštu asta.mockeviciene@telsiai.lt.
Susipažinimas su plano projektu, pastabų ir pasiūlymų pateikimas vyks nuo 2017 m. balandžio 21 d. iki gegužės 15 d.

Plačiau ›
Telšių apskrities sporto klubo „Atletas“ atstovas Modestas Grauslys atstovaus Lietuvai šių metų pasaulio neįgaliųjų čempionate

Ketvirtadienį Lietuvos parolimpinio komiteto (LPOK) Vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinti lengvosios atletikos, plaukimo bei jaunimo rinktinės sportininkai, šiemet atstovausiantys Lietuvai pasaulio čempionatuose. Susirinkimui pirmą kartą vadovavo naujai išrinktas LPOK prezidentas Mindaugas Bilius. 

Plačiau ›
Karolis Andrijauskas - Telšių rajono savivaldybės mero patarėjasNuo balandžio 19 dienos Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino patarėjo pareigas pradėjo eiti 25-erių metų Telšių miesto gyventojas Karolis Andrijauskas.

Naujasis Telšių rajono vadovo patarėjas atsakingas už politinių nuostatų, prioritetų formavimą ir įgyvendinimo koordinavimą, informacijos bei pasiūlymų teikimą švietimo, kultūros, sveikatos, viešosios tvarkos, teisės ir vidaus administravimo klausimais.

Plačiau ›


 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

 
Savaitės klausimas
 
 

Dienos klausimas

peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas