Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

 
Savaitės klausimas
 
 

Dienos klausimas

peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

PARAMA (MAISTO PRODUKATAIS) IŠ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASDMENIMS FONDO LĖŠŲ TELŠIŲ RAJONO GYVENTOJAMS BUS TEIKIAMA:

PARAMA (MAISTO PRODUKATAIS) IŠ EUROPOS PAGALBO LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASDMENIMS FONDO LĖŠŲ

TELŠIŲ RAJONO GYVENTOJAMS BUS TEIKIAMA:

Plačiau ›
Daugiabutis namas Ryškėnuose – šilti ir jaukūs namai 34 šeimoms

Viešojoje erdvėje jau kurį laiką skleidžiama tendencinga ir tiesios neatitinkanti informacija dėl Ryškėnų daugiabučio namo pirkimo. Kai kuriuose pranešimuose gyventojai klaidinami tikrovės neatitinkančiais teiginiais, šmeižiama Telšių rajono savivaldybės taryba, Telšių rajono savivaldybės meras ir kiti asmenys. Įtariama, kad tendencingai skleidžiama dezinformacija galimai yra užsakomojo pobūdžio, siekiant pakirsti pasitikėjimą tam tikrais asmenimis prieš artėjančius rinkimus, todėl Telšių rajono savivaldybė prašo gyventojų būti budriais ir netikėti skleidžiama dezinformacija.

Maždaug taip daugiabutis namas Ryškėnuose atrodys po rekonstrukcijos. 

Plačiau ›
Kandidatas į seniūnaičius

Kandidatas į seniūnaičius Telšių rajono savivaldybės administracijos Gadūnavo seniūnijos Gedrimų seniūnaitijoje

Eil. Nr.

Seniūnaitijos pavadinimas

Rinkimų data ir laikas

Kandidatas į seniūnaičius

Susirinkimo vieta

1.

Gedrimų

2019-02-22

16.30 val.

 

Valdas Kačinskis

 

Telšių r., Gadūnavo sen., Gedrimų k.,  Brėvikių g. 4 – Gedrimų bendruomenės patalpose

Informacija teikiama telefonu  (8 444) 41 791

Vyresnioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas Vida Vasiliauskienė

Plačiau ›
Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą

Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą laisvoms viešosios įstaigos Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (teisinė forma – viešoji įstaiga, kodas 180377128, adresas Kalno g. 40, Telšiai) vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti.

 

I. BENDRIEJI IR SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

VYRIAUSIOJO GYDYTOJO PAREIGAS EINANČIAM DARBUOTOJUI

 

Plačiau ›
SKELBIMAS

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr.1036 „Dėl žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimo Nr.841 „Dėl žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“ pripažinimo netekusiu galios“, skelbiamas nekilnojamųjų daiktų pirkimas.

 

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).

Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Perkami nekilnojamieji daiktai (socialiniai būstai):

  1. vieno kambario butas Telšių mieste;
  2. dviejų kambarių butas Telšių mieste.

Pasiūlymai su reikalaujamais dokumentais priimami iki 2019 m. kovo 4 d. 17 val.

Plačiau ›
Fiktyvios internetinės parduotuvės – kaip atpažinti ir neapsigauti?

Pastaruoju metu Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) sulaukia vis daugiau vartotojų skundų dėl internetu įsigytų, tačiau nepristatomų prekių ir negrąžinamų iš anksto už prekes sumokėtų pinigų. Dažniausiai vartotojai į tokią situaciją patenka socialiniuose tinkluose. Susivilioję ypač patraukliomis kainomis ir didelėmis nuolaidomis jie skuba pasinaudoti gerais pasiūlymais, dažnai nesusimąstydami, kad skubotas pasirinkimas gali gerokai patuštinti piniginę. Kaip išvengti katės maiše ir atpažinti nesąžiningus prekeivius? Tereikia vadovautis 5 auksinėmis taisyklėmis!

Plačiau ›
Skelbiamas konkursas „Žemaitija versle: prekių ženklai, pavadinimai, rinkodaros ir turizmo strategijos“

„Kas pruotings, tas baguots“, – sako žemaitiška patarlė. Darbštieji Žemaitijos verslininkai, paslaugų teikėjai ir prekių ženklų savininkai kviečiami dalyvauti konkurse „Žemaitija versle: prekių ženklai, pavadinimai, rinkodaros ir turizmo strategijos“, kurį organizuoja Lietuvių kalbos institutas. Šio konkurso metu bus išrinktas tarmiškiausias, originaliausias ir meniškiausias Žemaitijos regiono prekės ženklas, keliantis regiono prestižą.

Žemaitijos regionui būdingos stiprios tradicijos, todėl konkursas atkreips dėmesį į šio regiono etninį išskirtinumą ir tarminį turtingumą. Be to, atskleis verslininkų kūrybiškumą, kaip pasitelkiant etninį paveldą galima kurti prekės ženklą ir produktus. Tikimasi, kad iniciatyva padės puoselėti regiono tapatybę.

2019 m. yra paskelbti Žemaitijos metais, todėl Lietuvių kalbos institutas, siekdamas išryškinti Žemaitijos paveldo ir tradicijų unikalumą, tarmės kitoniškumą, be šio konkurso, organizuoja ir seminarą „Kaip tarmė padeda verslui“. Baigiamasis konkurso renginys ir seminaras vyks 2019 m. kovo 7 d. Telšiuose, Žemaičių muziejuje „Alka“ (Dailės salėje).

Plačiau ›