Telšių rajono savivaldybė

RENGINIAI
Spaudinių paroda, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti 2018-02-21 09:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, Telšiai
Gavėnios apmąstymai ,,Pažadink viltį“ 2018-02-21 10:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Viekšnalių daugiafunkcinis centras
Edukacinis užsiėmimas vaikams „100 metų – 100 raidžių“ 2018-02-21 10:30 
Adresas:  Telšių „Ateities“ progimnazijos Degaičių skyrius

 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

Mero veikla
Telšių rajono savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje vyksta skaitymo maratonas „Simonas Daukantas ir Justinas Staugaitis. Jie svajojo ir kūrė Lietuvą“.


Su gimtadieniu, LIETUVA!


Valstybės atkūrimo šimtmečio proga apdovanotos Telšių rajono seniūnijos ir kaimo bendruomenės


Viešas savivaldybės 2018 metų biudžeto projekto pristatymas


Šimtmečio Telšiai parodoje ADVENTUR 2018Sausio pabaigoje Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko tradicinė kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“.

2013 m. pradėta rengti tarptautinė paroda „Adventur“ – sparčiausiai augantis „Litexpo“ projektas. Per penkerius metus dalyvių skaičius išaugo 150 proc., o lankytojų skaičius – daugiau nei 80 proc. Šiemet parodoje dalyvavo net 54 šalies miestai, tarp jų ir Telšiai, prisistatę kaip unikalus regionas su savo istorija, papročiais, tradicijomis. Tris dienas parodos lankytojai kviesti susipažinti su viso pasaulio ir Lietuvos gyvenimo spalvomis. Parodoje daug dėmesio skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.


Meras Petras Kuizinas: „Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultetas stiprina Telšių reikšmę“Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas Vilniuje susitiko su Viliaus dailės akademijos (toliau – VDA) rektoriumi Audriumi Klimu. Susitikime taip pat dalyvavo šios aukštosios mokyklos Telšių fakulteto dekanas Ramūnas Banys.

Susitikime diskutuota, kuo Telšių rajono bei kitos regiono savivaldybės galėtų padėti VDA Telšių fakultetui, kaip plėtoti bendradarbiavimą. Sutarta, jog Akademija pateiks savo pageidavimus ir pasiūlymus.


Archyvas