RENGINIAI
Telšių Dailės mokyklos moksleivių Kalėdinių atvirukų konkursas – paroda 2017-12-11 09:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, vaikų literatūros skyrius
Literatūrinė paroda „Įdomiausia knyga – advento vakarams“ 2017-12-11 10:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Tryškių filialas, Telšių r.
Telšių rajono vaikų ir moksleivių chorų bei vokalinių ansamblių festivalis – konkursas „Betliejaus žvaigždė – 2017“. Dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei pradinių klasių mokiniai 2017-12-11 11:00 
Adresas:  Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,
Norėčiau paklausti,kodėl kelias Ubiške-Levenčiai pradedamas remontuoti vėl nuo Ubiškės, kaip ir praeita karta .kai buvo skirtos lėšos kelio remontui. Kada ateis eilė anam galui nuo Duseikiu, nes ten tai baisu ,kaip reikia vaikus nuvezti į darzelį?
Spausdinti
2017-10-28 paklausė: Diana

Laba diena,

Levenčių g. Tryškių sen. jungia Dūseikių k. su Ubiškės mstl. Gatvės ilgis apie 2 km. Gatvės asfaltavimo darbai buvo pradėti 2014 m. Jų vykdymui buvo paskirta 14, 57 tūkst. eurų. Siekiant tolygiau paskirstyti gaunamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšas, gatvės asfaltavimas buvo suskirstytas į etapus, pirmiausia asfaltuojant labiausiai duobėtas atkarpas. Per 2014, 2015, 2016 metus tam buvo panaudota 48,4 tūkst. eurų. Asfaltavimas atkarpomis ne visiškai pasiteisino, nes vairuotojams sunku buvo persiorientuoti važiuojant asfaltuota dalimi į duobėtą dalį, automobiliams stabdant neremontuotoje dalyje išmušamos dar didesnės duobės, be to, sunku tinkamai sujungti asfaltuojamas gatvės dalis.

Įvertinant tai, 2017 m. buvo priimtas sprendimas, pagal turimas lėšas atlikti ištisinį gatvės asfaltavimą. Buvo numatyta skirti 38,1 tūkst.eurų,  kurie  šiuo metu yra panaudoti. Buvo pasirinkta gatvės atkarpa nuo Ubiškės mstl. link Dūseikių, apie 300 m. Šioje atkarpoje sąlyginai buvo  mažiau duobių negu nuo Dūseikių pusės, tačiau šioje atkarpoje yra gyvenamųjų sodybų, mokykla ir veikiantis paukštynas, o atkarpoje nuo Duseikių pusės nėra nei vienos sodybos. Be to Dūseikių k.  ir Ubiškės mstl. 2 km. atkarpoje jungia net trys keliai, t.y 2 vietinės reikšmės keliai (gatvės) ir vienas magistralinis keliais  A11  Šiauliai-Palanga, taip kad gyventojai turi pasirinkimą kuriuo keliu važiuoti.

Laba diena, noreciaupaklausti, kodel nera perejos privzenju kapiniu Geliu gatveje nuo saligatvio ties mokykla - kapiniu vartai, Nepatogumai kyla laidotuviu cremonijos metu ar tiesiog einant is automobiliu stovejimo aiksteles i kapines Aciu. Spausdinti
2017-10-25 paklausė: Jadvyga

Laba diena,

Jūsų klausimas perduotas Saugaus eismo komisijos nariams svarstymui.

Laba diena,
norėčiau pasiteirauti, kas įrengė "kalniukus" Muziejaus g. ties išsukimu į Ežero g.? Pastebėjimas, kad darbas atliktas labai nekokybiškai. Važiuojant per kliūtis, ant jų dedasi mašinos dugnas. Kas kompensuos mašinos remontą?
Spausdinti
2017-10-17 paklausė: Ligita

Laba diena,

greičio ribojimo „kalnelius“ įrengė VĮ Telšių regiono keliai.

Sveiki,
noriu paklausti , kada prasidės Telšių raj. šildymo sezonas.
Ačiū.
Spausdinti
2017-10-09 paklausė: vita

Laba diena,

Telšių rajone šildymo sezonas prasidės spalio 9 d.

Laba diena,

Lopšelio- darželio "Žemaituko" tėvelių vardu noriu paklausti, kada gi bus pagaliau sutvarkytas takas šalia darželio? Mus kasdiena pasitinka purvynai, vaikai į darželį ateina labai murzinais, purvinais batais. Šalia esančio daugiabučio kieme yra didžiulės nepraeinamos balos.
Spausdinti
2017-10-09 paklausė: Ina

Laba diena,

  šiais metais planuojama parengti projektą, o sekančiais metais atlikti darbus. Daugiabučio namo kiemo duobes privalo tvarkyti daugiabučio gyventojai.
Sveiki, Telšių rajono bendrajame plane yra numatytas kelyje nr. 4604 aplinkkeliais aplenkiantis Nevarėnų mslt. Ar šis aplinkkelis bėra planuojamas? Ir jeigu yra planuojamas tai kad jį planuoja nutiesti? Spausdinti
2017-10-07 paklausė: Gintaras

Laba diena,

šiuo metu šis aplinkelis nėra planuojamas.

Laba diena, kodėl šiais metais nebuvo tęsiami Mąsčio ežero tvarkymo darbai, jeigu tam ES lėšos buvo skirtos? Spausdinti
2017-10-06 paklausė: Irena

Laba diena,

šiemet vyko dokumentacijos parengiamieji darbai, o šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų konkursai rangovo parinkimui. Darbus numatoma pradėti kitamet.
Laba diena,
renovuojant Beržų gatvę, pamatėme, kad ji yra siauresnė nei anksčiau buvo. Daugiaaukščių namų gyventojai pilnai užstato automobiliais vieną eismo juostą. Faktiškai Beržų gatvė liks tik vienos važiuojamos juostos gatve, žiemą sustumdžius sniegą dar labiau susiaurės. Kodėl buvo susiaurinta gatvė ir kodėl nepagalvota dėl mašinų parkavimo? Juk dešinėje gatvės pusėje yra didelis žolynas, kuris galėjo būti panaudotas tokiu pat principu mašinų stovėjimo vietoms kaip ir Dariaus ir Girėno gatvėje, juolab, kad Beržų gatvė ir yra Dariaus ir Girėno gatvės tęsinys?
Pagarbiai, Violeta
Spausdinti
2017-10-06 paklausė: Violeta

Laba diena,

Beržų gatvė įrengta pagal Dariaus ir Girėno g. projekto sprendinius t.y. gatvė 6 m pločio, LED apšvietimas ir pėsčiųjų-dviračių takas. Dešinėje gatvės pusėje nebuvo numatytos automobilių aikštelės, nes toje gatvės pusėje yra neseniai pasodinti medeliai bei numatytos apšvietimo atramų vietos, užtikrinant tinkamą gatvės apšvietimą.
 
Savivaldybė yra parengusi projektinius pasiūlymus Dariaus ir Girėno gatvės kvartalui, kuriuose numatytos galimybės maksimaliai išplėsti automobilių stovėjimo vietas prie daugiabučių namų bei numatyti kiti su daugiabučių kiemų tvarkymu susiję sprendiniai.
 
2016 m. rugsėjo 29  d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-338 “Dėl Telšių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo” buvo patvirtinta tvarka, kurioje yra išsamiai pateikti žingsniai, ką reikalinga atlikti prašant Telšių rajono savivaldybės prisidėjimo prie kiemo infrastruktūros bei nurodytos sąlygos dėl finansavimo dydžio ir kitų įsipareigojimų.
 
Laba diena. Gyvename Dariaus ir Girėno 24, kiemas yra uždaras, kieme testovi tik musu namas, dažnai būna, kad kieme nėra vietos automobiliui pastatyti, kadangi aplinkinių namų gyventojai, kurių namai yra visai kitoje pusėje ir su kitu įvažiavimu, stato savo automobilius mūsų kieme, todėl norėčiau sužinoti kur reikėtų kreiptis ir kokia yra procedūra norint pastatyti eismą draudžiantį ženklą kitų namų gyventojams. Ačiū! Spausdinti
2017-10-02 paklausė: pilietis

Laba diena,

 dėl KET ženklo Nr. 303 (motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas) įrengimo, Jūms reikia kreiptis į Saugaus eismo komisiją prie Telšių rajono savivaldybės su prašymu. Be to, namo bendrijos pirmininkas ar administratorius turi surengti viso namo gyventojų susirinkimą ir tai užprotokoluoti, kad daugiau kaip 50 proc. gyventojų pageidauja minėto ženklo. Pastačius minėtą ženklą, į kiemą galės įvažiuoti tik namo gyventojai. Kitų namų gyventojai bei minėto  Nr. 24 namo gyventojų draugai, svečiai taip pat negalės įvažiuoti į šį kiemą.  Įvažiuoti dar galės aptarnaujantis transportas ir transporto priemonės, pažymėtos skiriamuoju ženklu “Neįgalusis”.
Sveiki, noriu paklausti, kada sutvarkys Masčio 36 namo ir darželio Žemaitukas , kiemą? Laukiam visą vasarą, nes buvo prižadėta . Kokiom kojom vaikai turi ateiti į darželį, visur purvynai, žolė, atvykit ,įsitikinsit patys.Ačiū Spausdinti
2017-09-04 paklausė: Žydrė

Laba diena,

 įvažiavimas iki darželio sklypo ribos ir pėsčiųjų tako bus įrengtas dar šiais metais.
 1 2 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:

ASMENŲ PRIĖMIMAS SAVIVALDYBĖJE

Pirmadienis 8.00 - 18.00 val.
Antradienis 8.00 - 17.00 val.
Trečiadienis 8.00 - 18.00 val.
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00 val.
Penktadienis 8.00 - 15.45 val.
tel./faks. (8 444) 547 61, (8 444) 22366, el.p.: info.gyventojai@telsiai.lt  
PRAŠYMAI
 
 


 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas