Telšių rajono savivaldybė - Klausimai-atsakymai

RENGINIAI
Užgavėnių personažų kaukių parodos-konkurso „Užgavieniu muona“ laureatų paskelbimas 2018-02-20 14:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės kultūros centro fojė, Telšiai
Spaudinių paroda, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti 2018-02-21 09:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka, Telšiai
Gavėnios apmąstymai ,,Pažadink viltį“ 2018-02-21 10:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Viekšnalių daugiafunkcinis centras

 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,

Telšių raj. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu( 2017 m. vasario 20 d. Nr. A1-237) nurodyta, kad "... Perkančioji organizacija, nedelsdama, tačiau ne anksčiau negu skelbimas bus išsiųstas Europos Sąjungos oficialiųjų leidinių biurui ir (ar) paskelbtas CVP IS, savo tinklalapyje (mažos vertės pirkimų atveju – tik savo tinklalapyje) informuoja apie pradedamą bet kurį pirkimą, taip pat nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti bei sudarytą pirkimo sutartį.).
Prašome pasakyti, kurioje vietoje šie skelbimai Jūsų tinklapyje yra skelbiami.

Iš anksto dėkoju už atsakyma,
Aušra
Spausdinti
2018-02-20 paklausė: Aušra

Laba diena,

 minamas  raštas rengtas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 7 straipsnio 3 punktu (toliau – VPĮ), galiojusiu iki 2017-06-30. VPĮ po 2017-06-30 nebeliko reikalavimo viešinti savo tinklalapyje (mažos vertės pirkimų atveju – tik savo tinklalapyje) informacijos apie pradedamą bet kurį pirkimą, taip pat nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti bei sudarytą pirkimo sutartį. Apie skelbiamus pirkimus savivaldybės tinklalapyje galima rasti : www.telsiai.lt-savivaldybė-viešieji pirkimai-skelbimai apie pirkimus- CVPP.
Laba diena noriu pasiteirauti sergu onkologine liga ar man kas nor priklauso? Spausdinti
2018-02-04 paklausė: Rasa

Laba diena,

šiuo klausimu kreipkitės į Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus specialistus telefonu 8 444 60333 arba adresu Karaliaus Mindaugo g. 36 Telšiuose.

Sveiki,norejau suzinoti ar yra koke parama ar koke programa gryztantiems emigrantams, kad butu lengviau integruotis i darbo rinka? Spausdinti
2018-01-24 paklausė: Rimas

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybėje nėra emigrantų paramos programos, tačiau kiekvienu atveju individualiai sprendžiama, kokią paramą būtų galima suteikti: vienkartinė parama, siūlymas stoti į eilę socialiniam būstui gauti ir kitos socialinės, švietimo ir sveikatos paslaugos. Integracijos į darbo rinką priemones įgyvendina Telšių regioninė darbo birža.

Laba diena,

Kada planuojat sutvarkyti Žeimuvėnų km., Upynos sen., dvi pagrindines gatveles? Neįmanoma važiuoti su automobiliu. Bandant apvažiuot ištisas duobes, Išvažinėtos šalia gatvelìų esančios žmonių žemės. Baisu. Greit reikės palikinėti automobilius pagrindiniame kelyje,ir grįžinėti namo pėstute.Garbės nedaro visai valdžiai.
Spausdinti
2018-01-17 paklausė: Antanina

Laba diena,

  šiuo metu yra renkami seniūnų prašymai dėl kelių (gatvių) remonto 2018 metais. Gavę  Kelių direkcijos skiriamas lėšas, seniūnų prašymus perduosime svarstyti administracijos direktoriaus įsakymu sudarytai komisijai, kuri ir nuspręs, kokiems keliams, gatvėms tvarkyti bus skiriamos lėšos.

Laba diena ,kada bus perkami socialiniai bustai. Spausdinti
2018-01-15 paklausė: Vilma

Laba diena,

 savivaldybė šiais metais planuoja pirkti butus, tačiau dar neaišku, kada. Apie pirkimo konkursą bus skelbiama rajono laikraščiuose ir savivaldybės internetiniame puslapyje. Sekite skelbimus.
Laba diena kodel Nacionaline zemes tarnyba prie zemes ukio ministerijos Telsiu skyrius gaves mano skunda ,kad as dalyvaudama projekte vietoje dirbamos zemes gavau uzmirkusia sito skundo net netyre net nesidomejo kas kaip yra istikruju tiesiog gavau atsakyma ,kad viskas pagal istaytama zeme paimta dirbama atiduota uzmirkusi Alvydo Blazinausko zeme .Visiskas tarnybos neveiksnumas tiesiog vykdo nusikalstama veikla prasau istirti sitoki Nacionalines Zems ukio tarnybos veikla ir perduoti nagrineti atitinkamoms institucijoms 861323742 Spausdinti
2018-01-14 paklausė: Regina Gedviliene

Laba diena,

Nacionalinė Žemės ūkio tarnyba prie LR Žemės ūkio ministerijos Telšių skyrius yra ne Telšių rajono savivaldybės administracijos padalinys, o LR Žemės ūkio ministerijos, į kurią Jums ir reiktų kreiptis dėl šio klausimo.

Laba diena.
Kada bus suženklintas kelio ruožas nuo Telšių per Rainius link Viešvėnų? Remontas vyko dar vasarą. Sutemus BAISU važiuot net patyrusiam vairuotojui.
Spausdinti
2017-12-17 paklausė: Aurelija

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija šį klausimą taip pat pateikusi VĮ “Telšių regiono keliai” vadovybei. Šį kelią jie prižiūri ir ženklina, kaip ir dalį miesto gatvių. Tikriausiai pastebėjote, kad dalies miesto gatvių horizontalusis ženklinimas atliktas, o dalies – ne. Vadovai aiškina, kad vyksta įmonės veiklos optimizavimas, ženklinimo darbai perkami centralizuotai visai Lietuvai. Pirkimas įvyko tik rudens pabaigoje.

Labas,norėčiau sužinoti ar teisėtai Lygumu g.57 namas pasistate ženkla 303 motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas?ir kiek aplinkui kitiems daugebuciams priklauso žemės? Nes 53 namo gyventojai nebeturi kur palikti automobiliu,ir aplamai 57 namo gyventoju automobiliai nera sužymėti kad jie gali statyti automobilius ir ar visi jie yra taip jau registruoti tam namui?nes jai nevisi taip išeina kad ir jiems negalima įvažiuoti į ta kiema.aciu uz atsakima.kreipsimes toliau siuo klausimų jai niekas nepasikeis Spausdinti
2017-12-11 paklausė: Artūras

Laba diena,

  kelio ženklas Nr. 303 (motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas), pastatytas adresu Lygumų 57, Telšiai, teisėtai. Kelio ženklo gali nepaisyti šio namo gyventojai, aptarnaujantysis transportas – transporto priemonės, priklausančios draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims ar atvežančios į tą zoną krovinius arba atvykstančios jų paimti, įskaitant lengvuosius automobilius taksi, atvežančius į tą zoną keleivius arba atvykstančius jų paimti. Dėl sklypų ribų galite pasižiūrėti Telšių rajono savivaldybės tinklapyje “REGIA”. Dėl parkuojamų transporto priemonių kieme yra kalbėta su namo pirmininku, nusiskundimų negauta.
Kaip gauti socialini busta ir kokiu dokumentu reikia. Spausdinti
2017-12-02 paklausė: Zita

Laba diena,

socialinis būstas suteikiamas asmenims (šeimoms), pateikusiems prašymą išsinuomoti socialinį būstą Telšių rajono savivaldybėje. Prašymai priimami Telšių rajono savivaldybės administracijoje (Žemaitės g. 14, Telšių m.). Prie prašymo reikia pridėti asmens (šeimos) pajamų ir turto deklaraciją už praėjusius (2017 m.) metus, šeimos sudėties ir gyvenamosios vietos deklaravimo pažymas bei asmens dokumentų kopijas.
Socialinis būstas suteikiamas, laikantis eiliškumo pagal prašymo pateikimo datą.
Laba diena,norėčiau sužinoti ,koks yra nustatytas neapmokestinamo žemės sklypo dydis (NPD) Telšių mieste arais pensininkui 2016m, ir 2017m.Ačiū už atsakymą. Spausdinti
2017-11-06 paklausė: Marija

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybės taryba yra nustačiusi neapmokestinamuosius žemės sklypų plotų dydžius senatvės pensininkams, asmenims, kuriems nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, nepilnamečiams vaikams, kurių šeimose nėra darbingų asmenų, daugiavaikėms šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų iki 16 metų amžiaus:
- besinaudojantiems žeme Telšių m., – iki 0,15 ha;
- besinaudojantiems žeme Varnių m., – iki 0,25 ha;
- besinaudojantiems žeme rajono seniūnijose (kaimo vietovėse), – iki 3,0 ha.
Ši žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių  lengvata taikoma fizinių asmenų žemės ūkio paskirties žemei, individualių garažų ir garažų bendrijų narių žemei bei fizinių asmenų ir daugiabučių namų savininkų bendrijų namų valdoms.
Kai valstybinės žemės nuomininkui, turinčiam teisę į lengvatą, priklauso keli žemės sklypai (kaime ir mieste), tai taikoma viena didžiausia lengvata arba kaime arba mieste.
 1 2 3 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: