Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Įvyko pirmasis vadovų pasitarimas šiemet

Šiuo metu Telšių rajono savivaldybės administracijos struktūrą sudaro 14 skyrių. Administruojamų sričių yra daugybė, darbų apimtys – nemažos: už kiekvieno, net ir nedidelio darbo, slepiasi daugybė raštų, pasitarimų, derinimų su kitomis įstaigomis ir t. t. Todėl, siekiant kokybiškai įvykdyti Savivaldybės administracijai priskirtas funkcijas, būtinas ne tik kompetentingas, inovatyvus ir darbštus kolektyvas, bet ir idėjų bei priimamų sprendimų įgyvendinimo kontrolė. Dėl šios priežasties savivaldybės ir administracijos vadovai Kęstutis Gusarovas, vicemeras Kazys Lečkauskas, administracijos direktorius Imantas Motiejūnas ir jo pavaduotojas Almantas Lukavičius kasdien rengia pasitarimus su skyrių vedėjais ir specialistais.

Šiandien įvyko Telšių rajono savivaldybės ir administracijos vadovų pasitarimas su struktūrinių padalinių – skyrių vedėjais. Pirmajame šių metų vadovų pasitarime aptarti 2019 metų pabaigos rodikliai ir esminiai šiuo metu vykdomi darbai.

Šiuo metu Telšių rajono savivaldybės administracijos struktūrą sudaro 14 skyrių: Viešosios tvarkos užtikrinimo, Teisės ir administravimo, Strateginio planavimo ir investicijų, Centralizuoto vidaus audito, finansų, buhalterinės apskaitos, Statybos ir urbanistikos, Architektūros, Ekonomikos ir turto valdymo, Kaimo plėtros, Socialinės paramos ir rūpybos, Centralizuoto biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos, Švietimo ir sporto, Kultūros ir turizmo.

Kiekviename skyriuje – savi darbai, iššūkiai ir problemos. Kultūros skyriaus vedėja Eglė Macienė apžvelgė praėjusių Žemaitijos metų minėjimo renginius ir jų prasmę visuomenei, aptarė artimiausių renginių organizavimo niuansus, pasiekimus ir lūkesčius kultūros įstaigose.

Viešosios tvarkos užtikrinimo skyriaus vedėjas Artūras Stirbys pristatė veiklos rezultatus užtikrinant švarą, tvarką ir saugumą mieste bei vienuolikoje seniūnijų. Šiemet pasiekta gerų rezultatų drausminant apleistų sklypų savininkus – dauguma reagavo į raginimus tvarkyti nuosavybę. Iš daugiabučių namų kiemų pavyko pašalinti nenaudojamus automobilius, skyriaus darbuotojai daug dirba su atliekų išvežimo problema, atlieka įvairiausius patikrinimus.

Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vedėja Lendra Bukauskienė pranešė gerą žinią – iš 14 veikiančių dienos centrų net 13 gavo finansavimą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Rajone toliau tęsiama integrali pagalba, aptarti išmokų didėjimo vaikams praktiniai aspektai.

Finansų skyriaus vedėja Regina Radimonienė apžvelgė savivaldybės biudžeto įgyvendinimą, finansinę 2019-ųjų pabaigą, lėšų poreikį šiems metams.

Kaimo plėtros skyriaus vedėja Vilma Lukoševičienė, be einamųjų darbų, pasidžiaugė, jog 2019-aisiais kaimo plėtroms funkcijoms atlikti gauta apie 1,2 mln. eurų ES paramos.

Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gintautas Lukavičius pasitarime kalbėjo apie problemas, kylančias įgyvendinant milijoninės vertės projektus – kompromisų paieškas su rangovais, siekiant kokybės ir atitikties dokumentams ir kt.

Praėjusiais metais Telšių rajono savivaldybės administracijoje atlikta daugybė visuomenei naudingų darbų. Išties turima kuo pasidžiaugti: pradedant socialinių paslaugų teikimu ir baigiant  milijoninės vertės projektais.

Ten, kur dideli darbai, egzistuoja ir nemažai iššūkių, keblumų, o vadovams tenka svarbi užduotis –  pavaldiniams užduotis paskirstyti taip, kad veiksmai ir sprendimai patenkintų organizacijos ir visuomenės tikslus bei poreikius. Todėl vadovai šiems metams iškėlė prioritetus skyriams: sklandus ir efektyvus darbas, kokybiškų viešųjų paslaugų teikimas, vidinių procesų veikimo gerinimas, efektyvus finansų planavimas ir valdymas, operatyvumas sprendžiant problemas, naujovių diegimas, viešumas, rajono infrastruktūros gerinimas, bendravimas ir bendradarbiavimas su rajono žmonėmis ir t.t.

Savivaldybės administracijai ypač svarbu, kad žmogus būtų patenkintas ne tik aptarnavimo kokybe, bet ir teikiamų paslaugų kokybe, operatyvumu.

SKAISTĖ SADONYTĖ

El. p. skaiste.sadonyte@telsiai.lt      
Tel.: (8 444) 22365

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: