Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Įspūdinga dovana Telšiams – tyro vandens šulinėlis!

Nuo šiol telšiškiai ir svečiai lankomiausiame miesto objekte nemokamai gali atsigaivinti tyru ir švariu vandeniu – UAB „Telšių vandenys“ Masčio ežero pakrantėje įrengė geriamo vandens šulinėlį.

UAB „Telšių vandenys“ direktorius A. Jasevičius ir bendrovės valdybos pirmininkas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbons. 

Ši idėja kilo UAB „Telšių vandenys“ direktoriui Alvydui Jasevičiui. Tam pritarė ir bendrovės valdybos pirmininkas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

„Siekiame, kad vietiniai gyventojai ir turistai mūsų rajone jaustųsi kuo patogiau. Tad vandens šulinėlis lankomiausiame objekte buvo išties reikalingas,“ – teigia „Telšių vandenys“ direktorius Alvydas Jasevičius. Jis užbėga galimoms neteisingoms kalboms už akių akcentuodamas, jog dėl šulinėlio vandens kaina nekils.

Ar girdėjote legendą?

 „Masčio ežero pakrantė lankoma ypač gausiai, tad žmonėms suteiktą galimybę nemokamai atsigaivinti mūsų gyvybės šaltiniu – vandeniu, vertinu kaip dar vieną rajono žingsnį pirmyn,“ – sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, – „Džiaukimės ir didžiuokimės tuo, ką turime, saugokime šį šulinėlį patys ir perspėti nedrausmingus vartotojus.“

Žemaitijoje ir apie ją egzistuoja ne viena legenda. Sukurkime dar vieną – gi turime kuo didžiuotis! „Neragavai šulinėlio vandens – nebuvai Žemaitijos sostinėje! Atsigerk, tark „Mylu Telšius“ ir tapsi tokiu tvirtu ir užsispyrusiu, koks yra tikras žemaitis!“ – taria Saulius Urbonas ir Alvydas Jasevičius.

Idėja pasiteisino

Telšiai jau ne kartą nustebino Lietuvą, ši idėja – ne išimtis. Masčio ežero pakrantėje įrengtas šulinėlis sukėlė didžiulį susidomėjimą tarp gyventojų: norinčiųjų atsigaivinti susidaro net eilės.

Socialiniame tinkle „Facebook“ „Telšių vandenų“ šulinėlio idėja pasklido po visą Lietuvą ir užsienio šalis, kai kurių savivaldybių atstovai išreiškė norą tokius šulinėlius įsirengti ir savo rajonuose.

Bendra informacija

Vandens šulinėlis pastatytas Masčio ežero pakrantėje, netoli didžiosios prieplaukos. Vandens šulinėlio mechanizmai – kokybiški, pagaminti Vokietijoje. Ateityje „Telšių vandenys“ planuoja įrengti dar vieną ar kelis šulinėlius įvairiose rajono vietose.

Kviečiame visus telšiškius ir rajono svečius nemokamai ir ištisą parą skanauti mūsų gyvybės šaltinį – vandenį!

 

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf. 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra