Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

„Epale“ – galimybė susirasti partnerius naujiems projektams

  Domitės bendradarbiavimu su kuo nors iš Europos šalių, bet dar neturite konkrečios idėjos?  O gal norite pasidalinti gerosios patirties pavyzdžiu su kolegomis iš užsienio  ir  pradėti  naują tarptautinį projektą?

Suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjui  susirasti užsienio partnerius iš įvairių  Europos šalių,   keistis idėjomis arba darbo su suaugusiais metodais, kurti bendradarbiavimo tinklus galima Europos elektroninėje suaugusiųjų mokymosi platformoje „Epale“  (https://ec.europa.eu/epale/lt).

 

Ši platforma – tai  daugiakalbė atviros narystės bendruomenė, skirta  mokytojams, dirbantiems su suaugusiais, dėstytojams, tyrinėtojams, akademikams, politikos formuotojams ir visiems kitiems suaugusiųjų švietimo ir mokymosi srities specialistams iš visos Europos. „Epale“ šerdis yra bendruomenė, o paskirtis – dalintis turiniu, susijusiu su suaugusiųjų švietimu ir mokymusi, įskaitant naujienas, tinklaraščių pranešimus, išteklius, renginius ir kursus.

Naudodamiesi partnerių paieškos saugykla galite rasti projektų ir sėkmingai užmegzti profesinius  ryšius. Tinkamiausio partnerio ieškokite pagal šalį, veiklos ir organizacijos tipą. Epale“ partnerių paieškoje galite ir patys  kurti tinklus Europos suaugusiųjų mokymosi bendruomenėje – kviesti kitus susisiekti su jumis ir bendradarbiauti. Žinokite, kad patys to nežinodami, galite būti idealiu kito asmens projekto partneriu, todėl pasinaudodami „Epale“ partnerių paieškos įrankiais padėkite jus surasti, pasistenkite tapti matomais kitiems partnerių ieškantiems asmenims.

2016 m. spalio mėnesį  Europos Komisija paskelbė  kvietimą teikti paraiškas Europos Sąjungos programos  „Erasmus +“ veikloms 2017 m.  „Epale“ platformoje yra daug naudingų patarimų, straipsnių,  taip pat pateikiama  informacija apie renginius,  kur galima plačiau sužinoti apie „Erasmus +” programos teikiamas galimybes, kaip  pvz.,  internetinis „Konsultacinis seminaras 2017 m. mobilumo (KA1) paraiškų pildymui“, skirtas suaugusiųjų švietimo institucijoms (daugiau informacijos apie seminarą ir registraciją galite rasti čia:https://ec.europa.eu/epale/lt/content/internetinis-seminaras-programos-erasmus-2017-m-kvietimas-teikti-paraiskas-ka1-ir-ka2).  Tai Jums   padės kokybiškai paruošti  paraiškas finansavimui gauti,  taip pat patars, kaip bendrauti su būsimais parneriais, koordinuoti projektus.

 Prisijunkite dabar ir tapkite didžiausios suaugusiųjų mokymosi bendruomenės Europoje dalimi!

 Telšių švietimo centro direktorė Rita  Vargalytė

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook