Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki,
Žemaitės gimnazijos parke gyvena didžiulis pulkas varnų. Nuo 4 val ryto pauksčių keliamas didžiulis triukšmas. Šalia parko esančiuose gyvenamuosiuose namuose neįmanoma prasiverti langą. Kur kreiptis, kad būtų sprendžiama problema?
Spausdinti
2020-06-15 paklausė: Vaida

Laba diena, jeigu Jūsų minimoje vietoje yra daug varninių paukščių dėl to, kad ten jie susikrovę yra lizdus ir juose peri, tai būtų galima atlikti lizdų ardymą, kad apmažinti varninių paukščių buvimą toje vietoje, bet tai galima daryti tik po liepos 1 d. Varninių paukščių populiacijos gausos reguliavimas ardant lizdus vykdomas vadovaujantis  Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000 m. birželio 27 įsakymu Nr. 258 „Dėl medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėmis. Vadovaujantis šiuo įsakymu varninių paukščių lizdų ardymas (prilyginamas kaip medžioklės būdui) draudžiamas nuo kovo 1 d. iki liepos 1 d. (paukščių perėjimo laikotarpiu).

Registruojant vaika i darzeli gaunu pirmenybe leisti antraji vaika i ta pati darzeli kuri lanko pirmasis vaikas? Spausdinti
2020-05-25 paklausė: Kristina

Laba diena,
Pagal šiuo metu galiojantį Vaikų priėmimo į Telšių  rajono savivaldybės įsteigtų švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašą, tokios pirmenybės nėra numatyta. Priimant vaikus į priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupes, laikomasi eiliškumo tvarkos pagal prašymo registravimo datą. Jei keli prašymai pateikti tą pačią dieną, taikomi šie prioritetai:
specialių poreikių vaikams;
vaikams iš šeimų, priskiriamų socialiai remtinų šeimų grupei;
šeimoms, kuriose auga trys ir daugiau vaikų;
nepilnoms šeimoms;
vaikams, kurių vienas iš tėvų yra mokinys, studentas ir mokosi mokymo įstaigų dieniniuose skyriuose;
vaikams, kurių vienas iš tėvų turi ne didesnį kaip 35 procentų darbingumo lygį (pirmosios ar antrosios grupės invalidas).

Laba diena. Norėjau sužinoti (gal nerandu) kur rasti žaliųjų atliekų išvežimo grafiką iš sodų bendrijos "Dobilas" . Telšių regiono keliai internetiniame puslapyje tokios informacijos nerandu. Rašoma tik apie stambiagabarites atliekas, stiklo pakuotes ir t.t. Ačiū už jūsų atsakymą. Spausdinti
2020-05-16 paklausė: Danguolė

Laba diena, žaliųjų atliekų surinkimo grafikai nėra sudaryti, kadangi paslaugos teikimas šiuo metu dar nevyksta. Artimiausiu metu planuojama sudaryti sutartį su žaliųjų atliekų surinkimo paslaugas teiksiančiu paslaugos teikėju, tuomet  bus parengti ir grafikai, kurie bus paskelbti Telšių r. sav. ir UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ internetiniuose puslapiuose.

Kada bus atnaujintas 6 marsruto autobusas. Spausdinti
2020-05-14 paklausė: algirdas

Laba diena, nuo 2020 m. gegužės 19 d. vietinio reguliaraus susisiekimo bei priemiesčio maršrutais autobusai važiuoja moksleivių atostogų tvarkaraščiu.

Sveiki, kur galima rasti Respublikos gatvės rekonstrukcijos projektą? Spausdinti
2020-05-13 paklausė: Gedas

Laba diena, informaciją galite rasti Telšių rajono savivaldybės internetiniame puslapyje. Nuoroda: http://www.telsiai.lt/go.php/lit/Uab--techsis-pateikia-respublikos-gatves-darbu-grafika

Laba diena noreciau paklausti, kokios Telsiu m. progimnazijos vykdo programas is uzsienio grizusiems vaikams. Aciu Spausdinti
2020-02-18 paklausė: vitalija sirtautiene

Laba diena, mokinys grįžęs iš užsienio bus priimtas į mokyklą pagal deklaruotą gyvenamą vietą ir mokykla sudarys sąlygas vaikui integruotis.

Sveiki, ar neplanuojama pagaliau tvarkyti gatvės prie Telšių "Nykštukas" darželio Žalgirio g.? Šaligatvio nėra, kelias - vienos duobės. Kam priklauso tvarkyti? Kiek tėvų su mašinomis rytais ir vakarais atveža vaikus į darželį, koks judėjimas ir pan. - kas iš to kelio belieka? Kam nors rūpi tai? Spausdinti
2020-02-03 paklausė: Telšiai
Laba diena, Jūsų aprašyta teritorija nėra Žalgirio g., o laisvas valstybinės žemės sklypas, kurio naudojasi tiek privačių namų, tiek daugiabučio namo, tiek darželio lankytojai ir darbuotojai.  Gavus leidimą iš Nacionalinės žemės tarnybos tvarkyti kiemą ir sutarus visoms suinteresuotoms pusėms dėl prisidėjimo lėšomis, kiemas galėtų būti tvarkomas. 
Sveiki,

Vietovė: Rainiai

Planuojam namų valdoje pasistatyti namelį ant ratų
Sklype kol kas nėra jokių statinių.

Įsivedėm elektros įvadą į valdą. ESO prašo leidimo statybai, nors Statybos neplanuojamos 2020 metais

Pas ką kreiptis savivialdybėje - kad gautume leidimą pasistatyti namelį ant ratų namų valdoje ?. Ar tam reikalingas leidimas ?

Ačiū už atsakymą

Ernestas
Spausdinti
2020-01-28 paklausė: Ernestas

Laba diena, informuojame, kad sąvokos „namelis ant ratų“ nei Lietuvos Respublikos statybos įstatyme, nei jį įgyvendinančiuose teisės aktuose nėra. Statybos įstatymo nuostatos taikomos tik statiniams, t. y. pastatams arba inžineriniams statiniams, turintiems laikančiąsias konstrukcijas, kurios visos (ar jų dalis) sumontuotos statybos vietoje atliekant statybos darbus, ir kuris yra nekilnojamasis daiktas. Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4 knygos 4.2. straipsnio 3 dalį kilnojamieji daiktai pagal prigimtį yra daiktai, kurie iš vienos vietos į kitą gali būti perkelti nepakeitus jų paskirties ir iš esmės nesumažinus jų vertės. Jeigu Jūsų minimas „ namelis ant ratų“ atitinka šiuo požymius, jis laikytinas kilnojamuoju daiktu ir nėra statinys, todėl Lietuvos Respublikos statybos įstatymas ir jį įgyvendinantys teisės aktai jam negali būti taikomi ir statybą leidžiantis dokumentas jam yra nereikalingas.

Sveiki, noriu paklausti ar yra koks projektas, kuris dalinai finansuotų nuotėkų pajungimą Telšių mieste prie nuotėkų sistemos? ir aplamai kaip vyksta papunkčiui pajungimas prie nuotėkų sistemos?Kokius dokumentus reikia užpildyti ir kiek kainuoja?Kiek laiko trunka darbai? Spausdinti
2020-01-24 paklausė: Eglė
Laba diena, naujo projekto, kurio metu būtų dalinai ar visiškai nemokamai prijungiama individualus namas prie buitinių nuotekų sistemos, kol kas nėra. Šiuo metu įgyvendinamas 2017 metų projektas.
Nauji abonentai yra prijungiami prie nuotekų sistemos vadovaujantis LR Aplinkos ministro 2015 m. birželio 23 d. Nr. D1-500 įsakymu „Dėl naujų abonentų ir vartotojų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros reikalavimų patvirtinimo“.
Atsakant į klausimą dėl darbų organizavimo, informuoju, kad, jeigu gatvėje yra veikiantys centralizuotos sistemos vamzdynai, gavus prisijungimo sąlygas ir pasirengus kitus reikiamus dokumentus individualių vamzdynų klojimo ir prisijungimo darbus organizuoja pats savininkas, taigi darbų trukmę nusistato jis pats. Baigus darbus, turi būti padaryta išpildomoji topografinė nuotrauka, po to pasirašoma sutartis.
Dėl reikiamų dokumentų ir prisijungimo sąlygų reikia kreiptis į UAB „Telšių vandenys“, Plungės g. 55, Telšiuose, tel. (8 444) 60741.
Laba diena,
Kokiose Telšių r. ir miesto mokyklose, darželiuose teikiamas nemokamas maitinimas priešmokyklinukams nuo 2020-01-01. Kokiais kriterijais vadovautasi atrenkant pastarąsias įstaigas? Kaip bus nuo rugsėjo mėn? Dėkui už atsakymą.
Spausdinti
2020-01-13 paklausė: Brigita

Laba diena, Telšių rajone nuo 2020-01-01 nemokamas maitinimas priešmokyklinio amžiaus vaikams nėra skiriamas. Nemokamas maitinimas priešmokyklinio amžiaus neteikiamas, todėl ir įstaigos nebuvo atrinktos. Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi mokiniai, kurie bus mokomi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ir pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, turės teisę į nemokamus pietus nevertinant tėvų gaunamų pajamų.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 51 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: