RENGINIAI
Valandėlė vaikams „Būk sveikas“ 2017-11-24 10:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Ryškėnų filialas, Telšių r.
Jubiliejinis koncertas "Mondriuosiuoms –10 metų" 2017-11-24 18:30 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Tryškių kultūros centras
Viešvėnų seniūnijos šventė „ Po vienu stogu“ 2017-11-24 19:00 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Viešvėnų kultūros centras

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena gal yra koks projektas jau parenkta, kad remontuojama mazoji kalno gatve ir juodasis skverelis medzius pasodinot sendien,o gal ir gatve sutvarkysit? Spausdinti
2017-11-02 paklausė: Gediminas

Laba diena,

2018 m. metais numatoma atlikti Mažosios Kalno gatvės remonto darbus.

Sveiki,
kodėl nenumatyta rekonstruojant Muziejaus/Plungės/Respublikos sankryžą ties išvažiavimu iš Liudo Giros g. į Plungės g. ženklinimas draudžiantis sustoti( grotelės). Jos pastoviai visos užimtos piko metu, išsukti neįmanoma.
Ačiū
Spausdinti
2017-10-26 paklausė: Sigitas

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija yra pritarusi Jūsų siūlymui. Regiono keliams nusiųsta nutarimo kopija. Laukiame kol atliks darbus.
Sveiki,

norėčiau sužinoti ar Telšių savivaldybė planuoja prisidėti prie laukinių kačių namelių įrengimo iniciatyvos artėjant šaltajam metų laikui?
Spausdinti
2017-10-18 paklausė: Inesa

Laba diena,

šiuo metu laukinių kačių namelių pirkti neplanuojama.

Sveiki.Noriu paklausti kiek kainuoja prekybos vieta per sventes.?Tarkim noriu nuomoti pripuciama batuta vaikams Spausdinti
2017-10-14 paklausė: Vytautas

Laba diena,

šiuo klausimu kreipkitės į Telšių miesto seniūniją adresu Turgaus a. 7, Telšiai arba telefonu 8 444 51598.

Laba diena.Telšių mieste yra įrengta stovėjimo aikštelės su terminuotu stovėjimo laiku.Deja niekas neparodo kada yra atvykęs.Kas turėtu tuo pasirūpinti? Spausdinti
2017-09-08 paklausė: Vincas Kniukšta

Laba diena,

šiuos pažeidimus fiksuoja ir nagrinėja Telšių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos specialistai. Į juos galite kreiptis telefonu 8 444 52598 arba atvykti į Telšių rajono savivaldybę adresu Žemaitės g. 14, Telšiai.

Rugpjūčio 19d. ir ypač 20d. Varniuose vyks ypatingi Žemaitjios renginiai. Norisi paklausti dėl transporto Telšiai-Varniai. Per Varnius mėnks susisiekėms, vo pro Telšius praeina tokį transporto "arterija" kap traukinys Vilnius - Klaipėda. Iš abijų LIETUVOS pusių galėms atvažiavėms iki Telšių, vo toliau iki Varnių kap beveik priš 600 metų.
Norisi paprašyti Telšių savivaldybės vadovų organizoutė tuo klausėmą sprendėmą ėr, jei teigiamą spręstumėt, anuo platį kuo skubėsnį paskelbėmą.
Spausdinti
2017-08-16 paklausė: Algėrds

Laba diena,

dėkojame už pastebėjimus ir pasiūlymus. Informacija bus perduota.

Laba diena,
kada bus įrengta perėja S. Daukanto gatvėje prieš žiedą? Saugaus eismo komisijos posėdyje dar vasario mėn. buvo pritarta mano pasiūlymui, bet niekas nevyksta. Rugsėjis jau ne už kalnų, tai kaip būsimą pirmokėlę išmokyti saugiai nueiti iki mokyklos? Ar perėja bus įrengta tik atsitikus nelaimei?
Spausdinti
2017-08-01 paklausė: Dalia

Laba diena,

dėl šio klausimo susisiekite su Saugaus eismo komisijos nariais telefonu 8 444 56195 arba atvykite į Telšių rajono savivaldybės administraciją adresu Žemaitės g. 14, Telšiai.

Laba diena,

Labai prašau atsakyti į mano klausimus: kiek Telšiuose yra kapinių? Ar yra galimybė sužinoti, kuriose iš jų palaidotas mūsų tėvas, miręs apie 2003 m. vidurį, vardą ir pavardę, gimimo datą žinome. Norėtume su sesėmis aplankyti, sutvarkyti kapą. Tėvai buvo išsiskyrę, mama neleisdavo su tėvu matytis, apie jį ką nors žinoti. Prieš 1,5 mėnesio mamytė mirė, todėl po jos mirties norime rūpintis ir tėvo kapu. Padėkite sužinoti. Labai Jums ačiū!

Pagarbiai,
Loreta iš Klaipėdos, tel. Nr. 867690876
Spausdinti
2017-07-11 paklausė: Loreta Kirilova

Laba diena,

dėl šio klausimo kreipkitės į Telšių miesto seniūnijos specialistus telefonu 8 444 51598 arba adresu Turgaus a. 7, Telšiai.

Laba diena,gyvenu soc. buste,pries kelis metus pasikeiciau is savo lesu is mediniu langu i plastikinius,vyko renovacija langu nekeite,sutaupe savivaldybe lesas,mano saskaita. Ar galiu kreiptis uz langu atlyginima?nuomos sumazinimu ar pan.? Spausdinti
2017-06-15 paklausė: Meda

Laba diena,

  socialinio būsto administratorius yra Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis. Visi klausimai, susiję su būsto sąlygų gerinimu, turi būti sprendžiami su būsto administratoriumi. Langų keitimas yra priskiriamas prie einamojo remonto, o šie darbai turėjo būti apspręsti sudarant nuomos sutartį tarp gyventojo ir būsto administratoriaus.

Laba diena, norėčiau pasiteirauti, ar Savivaldybės valdininkai kada nors atkreips dėmesį į eismo saugumą Telšės gatvėje - gatvės pradžioje nesant šaligatvių (eismas iš abiejų pusių), šalikelėje dar pristatyta mašinų, tad eiliniam pėsčiajam belieka laviruoti tarp automobilių, kad nebūtum sutraiškytas...Kitas pavojus tyko gatvės gale esančios prieplaukos teritorijoje - ten į aikštelę privažiuoja tiek automobilių (nors pažymėtos tik 5 stovėjimo vietos), kad nebežiūrima pėsčiųjų ir dviratininkų takų. Ačiū. Spausdinti
2017-06-07 paklausė: Zita
Laba diena.
   rengiamas Respublikos gatvės sutvarkymo planas. Atliktas pėsčiųjų ir transporto priemonių judėjimo modeliavimas  Respublikos ir Telšės bei Respublikos ir Pirties gatvių sankryžose. Užtikrinant pėsčiųjų saugumą numatyta, kad Telšės gatvėje bus vienos krypties eismas link prieplaukos iki Naujosios gatvės sankryžos ir išvažiuojama bus iš teritorijos Pirties gatve, eismas vienos krypties link Respublikos gatvės. Taip pat Telšės gatvėje numatoma pastatyti ženklus draudžiančius sustoti abejose kelio pusėse.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 44 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:

ASMENŲ PRIĖMIMAS SAVIVALDYBĖJE

Pirmadienis 8.00 - 18.00 val.
Antradienis 8.00 - 17.00 val.
Trečiadienis 8.00 - 18.00 val.
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00 val.
Penktadienis 8.00 - 15.45 val.
tel./faks. (8 444) 547 61, (8 444) 22366, el.p.: info.gyventojai@telsiai.lt  
PRAŠYMAI
 
 


 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

 
Savaitės klausimas
 
 

Dienos klausimas

Ar Džiugo piliakalnio teritorijoje reikalingas naujas meno kūrinys?
Taip, reikalingas be jokių abejonių.
Būtų prasminga, bet lėšas geriau panaudoti kitoms reikmėms.
Reikalingas priklausomai, kiek naujo meno kūrinio pastatymas pareikalautų lėšų.
Nereikalingas – piliakalnis gražiai atrodo ir be meno kūrinių.
Neturiu nuomonės.
Balsų: 288 žmonių
peržiūrėti rezultatus
komentuoti
Pasiūlykite savo klausimą
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas