Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,noriu paklaust kada prasides centrinis sildymas Taikos g. likusiem namam?Siuo metu ijungtas sildymas tik Taikos g.9 Aciu. Spausdinti
2018-10-13 paklausė: Edita

Laba diena,

Informuojame, kad Telšių rajono savivaldybė šildymo sezoną pradėjo 2018-10-01 d. Šildymo sezono metu gyventojai balsų dauguma nepažeidžiant higienos normų patys sprendžia, kada pradėti šildymą.

Gyvenu Gedimino g.21nr,ir nuo mano namo saligatvis niekada neremontuotas-nors iki manes ir kitoj pusej tvarkyta daug kartu.Gatve 1a is pagrindiniu-kelios mokyklos,vaiku darzelis.Mamos su vezimeliais sia atkarpa iveikia labai sunkiai.Lesu turit apie ezerus tvarkyti,o paciam centre reikia kojas nusilauzyti,geda tureti tokius valdininkus. Spausdinti
2018-10-11 paklausė: Veronika
Laba diena,
Gedimino gatvė yra valstybinės reikšmės gatvė, kuri sutampa su krašto keliu Nr. 161 Telšiai-Seda. Kada bus vykdomi gatvės ir pėsčiųjų takų rekonstravomo darbai, sprendžia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.
Noriu paklausti, ar besiruosiama tvarkyti ivaziavima i Mascio 36 namo kiema ir darzeli Zemaitukas? Laukiam jau antri metai, bet darbai kaip nejuda, taip nejuda. Gerb.Gusarovas prizadejo, mes, namo atstovai kiek jau ejom pas mera, vis pazadai , o kur darbai? Ispyle menka takeli, kad vakeliai kojyciu nesuslaptu, kuris jau baigia isnykt. Kiek komosiju buvo, spresta, bet darbai nei pirmyn, nei atgal. Ar mums vel reikia kreiptis i mera? O gal i Sauliu Urbona?Kur? Ka bedaryt? Spausdinti
2018-07-17 paklausė: Ruta
Laba diena,
Yra parengtas ir patvirtintas projektas, nupirkti rangos darbai. Darbai prasidės jau šį mėnesį ir bus baigti iki rugsėjo.
laba diena,,,,ar yra kokie medziu genejimo standartai mieste? Telsiuose, prie D. ir Gireno 3 medziai nugeneti tiesiog tragiskai!!!! kas bus tiems vargsams medziams kai suzaliuos ju likusiose sakose lapai? nuo vejo ir lietaus jos praktiskai nulus,,,, Spausdinti
2018-04-20 paklausė: Dalia

Laba diena,

  informuojame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos užsakymu draugijos „Žaliuojanti vilnija“ yra parengti metodiniai medžių priežiūros ir genėjimo pagrindai, kuriuose apspendžiami želdinių genėjimo klausimai. Ties daugiabučiu namu, adresu Dariaus ir Girėno g.3, Telšiuose, augančioms liepoms  buvo išduotas leidimas jas pagenėti (pakelti medžių lają pašalinant apatinius ūglius, esant poreikiui pašalinti susikryžiavusias, per tankiai išaugusias šakas išlaikant medžio simetriškumą). Darbus atlikusi įmonė šiuo atveju galimai padidintai sukėlė medžių lają. Siekiant ateityje išvengti panašių atvejų, įmonė buvo įspėta dėl tokio pagenėjimo.

Laba diena. Ar planuojama Telšiuose pastatyti tekstilės konteinerių ? Kiek žinome, daugelyje Lietuvos miestų tokie jau yra. Caritas nebenori priimti, o mesti į bendrus konteinerius nesinori. Manau, kad atsirastų daug žmonių, norinčių jais pasinaudoti. Ačiū. Spausdinti
2018-04-17 paklausė: Inga

Laba diena,

  yra numatyta, įgyvendinant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšių regione“ iš Europos Sąjungos lėšų, ateityje pastatyti Telšių mieste 5 tekstilės konteinerius. Kol nėra įrengti tekstilės atliekų surinkimo konteineriai, galite šios rūšies atliekas nuvežti į Atliekų priėmimo aikštelę, esančią adresu: Šiaulių pl. 17, Gaudikaičių k., Degaičių sen., Telšių rajone (aikštelė yra prie Telšių miesto valymo įrengimų), jos priimamos nemokamai.

Laba diena,
norėjau paklausti, kur kreiptis, kad būtų bent kiek patvarkyta Germanto gatvė. Darosi iš vis sunku pravažiuoti. Vienos duobės. Mokesčius mokame, kaip ir visi rajono gyventojai.
Spausdinti
2018-04-11 paklausė: Rima

Laba diena,

dėl gatvės remonto kreipkitės su prašymu į Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus specialsitus, su kuriais susiekti galite telefonais 8 444 69663 ar 8 444 22363 arba atvykite į Telšių rajono savivaldybės administraciją adresu Žemaitės g. 14 Telšiuose.

Laba diena,
kada bus tvarkoma SB "Žemaitija" Padurbinio gatvė? Vien greideriavimo darbų šiai gatvei nepakaks, kadangi didžioji smėlio-žvyro dalis yra nustumta į gatvės kelkraščius, užversti vandens nutekėjimo kanalai. Gatvės važiuojamosios dalies vandens drenavimo sistema nebeveikia. Atlikus greideriavimo darbus, gatvė po kelių lietingų dienų, vėl tampa prastos būklės. Reikalingi gatvės kelkraščių griovių valymo, bei gatvės važiuojamosios dalies žvyravimo darbai.
Spausdinti
2018-03-26 paklausė: Tomas

Laba diena,

šiais  metais Padurbinio gatvės paprastojo remonto darbams atlikti yra numatyta skirti 3000 Eur.
Sveiki. Turiu klausima vaika i darzeli norint uzregistruoti Telsiuose tai reikia nuvykti registracijai i darzeli, ar i telsiu savivaldybe? Aciu uz atsakyma Spausdinti
2018-03-23 paklausė: Toma

Laba diena,

norint užregistruoti vaiką  turite nuvykti į darželį.

Laba diena,

Gyvūnų Laikymo Įsakyme nurodyta pareiga gyvūnų šeimininkams surinkti gyvūnų ekskrementus. Ar pripildytus maišelius galima mesti į bendrą buitinių atliekų konteinerį? Jei ne, ar nėra numatyta nuosavų namų kvartalų teritorijose įrengti spec. šiukšliadėžių?
Spausdinti
2018-03-13 paklausė: Dovile

Laba diena,

 ekskrementų turinį su maišeliais galima mesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius. Minėtų atliekų atskiras surinkimas šiuo metu neplanuojamas.
Laba diena. Ar galėčiau gauti kompensaciją už šildymą ir vandenį, jeigu butą nuomočiausi? Gyvenu vagonėlyje, jokio turto neturiu. Pensija išankstinė - 219 eurų. Už malkas nieko negaunu, nes neturiu savo namų. Žiemą labai šalta, jau nebėra jėgų tverti... Esu tvarkinga, be žalingų įpročių. Tiesiog buvęs vyras "išdūrė' ir likau be nieko. Ačiū. Spausdinti
2018-03-01 paklausė: Nijolė

Laba diena,

dėl kompensacijos už būsto šildymą, karštą ir geriamąjį vandenį gali kreiptis ir būstą nuomojantys asmenys, jeigu jie su nuomotoju yra raštu sudarę gyvenamųjų patalpų nuomos sutartį ir ją įregistravę viešame registre.

Susitvrakyti reikiamus dokumentus galite Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriuje adresu Karaliaus Mindaugo g. 36, Telšiuose arba pasiteirauti telefonu 8 444 60333.

<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: