Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Sveiki,
nuvykę į baseiną Ateities progimnazijoje radome užrašą ant durų, jog „abonimentą reikia panaudoti per 40 dienų“ Pastaruosius du metus pirkdavome 30 val. abonimentą ir naudodavome, kol baigdavosi. Vieniems užtekdavo jo visam sezonui, kiti pirkdavo antrą. Būdavome įspėti baseino darbuotojų, jog reikia panaudoti iki geužės mėnesio kurios tai dienos, nes nuo kitų mokslo metų nepanaudotos valandos nebegalios. Taip ir elgdavomės, nors Telšių rajono savivaldybės tarybos 2016m. spalio 27 dienos sprendimas Nr. T1-359 nieko panašaus nenurodo. Klausimas: Gal yra pakeistas 2016 m. sprendimas dėl baseino įkainių? Jei tai nurodykite kada ir koks numeris. Ačiū
Spausdinti
2018-10-28 paklausė: mama
Laba diena, 2016 m. spalio 27 d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendime  Nr. T1-359 nėra nustatytas abonementų galiojimo laikas. Buvo susiformavusi ydinga praktika naudoti abonementus visą baseino veikimo sezoną. Baseino lankytojai, įsigiję  abonementą (10, 15, 20, 30 val.), naudodavo jį viso sezono metu (8 mėnesius). Pasitaikydavo atvejų, kad net baseino sezono metu abonementų neišnaudodavo, piktindavosi ir reikalaudavo perkelti į kitą sezoną. Baseino įkainių pasiūla yra labai plati, todėl kiekvienas klientas gali pasirinkti jo poreikius atitinkantį abonementą (10 val., 15 val., 20 val., 30 val.), mokėti vienkartinio apsilankymo mokestį (3€ už valandą), pasinaudoti lengvatomis (neįgaliesiems asmenims, pensinio amžiaus asmenims, vaikams), įsigyti vieną abonementą keli asmenys (baseino administratorės fiksuoja išnaudotų valandų skaičių). Atsižvelgiant į tai, kad už baseino paslaugas surenkamos pagrindinės pajamos yra spalio-gruodžio mėnesiais (gausesnis abonementų įsigijimas yra pradėjus baseino sezoną), o baseinas turi išsilaikyti 8 mėnesius (nepakankamai surenkama lėšų) bei vadovaujantis praktika, kad visose paslaugų sferose (tiek baseinuose, tiek sporto klubuose ir pan.) abonementai galioja vieną mėnesį, buvo nutarta trumpinti abonementų galiojimo laiką. Abonementų galiojimo laikas yra nurodytas baseino naudojimo tvarkos apraše, patvirtintame Telšių „Ateities“ progimnazijos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 28 d. įsakymu Nr. 132 (aprašas yra skelbiamas viešai, mokyklos interneto svetainėje). Baseino įkainiai nėra pakeisti, vadovaujamasi Telšių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 27 d. sprendimu Nr. T1-359.
Laba diena,noriu paklaust kada prasides centrinis sildymas Taikos g. likusiem namam?Siuo metu ijungtas sildymas tik Taikos g.9 Aciu. Spausdinti
2018-10-13 paklausė: Edita

Laba diena,

Informuojame, kad Telšių rajono savivaldybė šildymo sezoną pradėjo 2018-10-01 d. Šildymo sezono metu gyventojai balsų dauguma nepažeidžiant higienos normų patys sprendžia, kada pradėti šildymą.

Gyvenu Gedimino g.21nr,ir nuo mano namo saligatvis niekada neremontuotas-nors iki manes ir kitoj pusej tvarkyta daug kartu.Gatve 1a is pagrindiniu-kelios mokyklos,vaiku darzelis.Mamos su vezimeliais sia atkarpa iveikia labai sunkiai.Lesu turit apie ezerus tvarkyti,o paciam centre reikia kojas nusilauzyti,geda tureti tokius valdininkus. Spausdinti
2018-10-11 paklausė: Veronika
Laba diena,
Gedimino gatvė yra valstybinės reikšmės gatvė, kuri sutampa su krašto keliu Nr. 161 Telšiai-Seda. Kada bus vykdomi gatvės ir pėsčiųjų takų rekonstravomo darbai, sprendžia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.
Noriu paklausti, ar besiruosiama tvarkyti ivaziavima i Mascio 36 namo kiema ir darzeli Zemaitukas? Laukiam jau antri metai, bet darbai kaip nejuda, taip nejuda. Gerb.Gusarovas prizadejo, mes, namo atstovai kiek jau ejom pas mera, vis pazadai , o kur darbai? Ispyle menka takeli, kad vakeliai kojyciu nesuslaptu, kuris jau baigia isnykt. Kiek komosiju buvo, spresta, bet darbai nei pirmyn, nei atgal. Ar mums vel reikia kreiptis i mera? O gal i Sauliu Urbona?Kur? Ka bedaryt? Spausdinti
2018-07-17 paklausė: Ruta
Laba diena,
Yra parengtas ir patvirtintas projektas, nupirkti rangos darbai. Darbai prasidės jau šį mėnesį ir bus baigti iki rugsėjo.
laba diena,,,,ar yra kokie medziu genejimo standartai mieste? Telsiuose, prie D. ir Gireno 3 medziai nugeneti tiesiog tragiskai!!!! kas bus tiems vargsams medziams kai suzaliuos ju likusiose sakose lapai? nuo vejo ir lietaus jos praktiskai nulus,,,, Spausdinti
2018-04-20 paklausė: Dalia

Laba diena,

  informuojame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos užsakymu draugijos „Žaliuojanti vilnija“ yra parengti metodiniai medžių priežiūros ir genėjimo pagrindai, kuriuose apspendžiami želdinių genėjimo klausimai. Ties daugiabučiu namu, adresu Dariaus ir Girėno g.3, Telšiuose, augančioms liepoms  buvo išduotas leidimas jas pagenėti (pakelti medžių lają pašalinant apatinius ūglius, esant poreikiui pašalinti susikryžiavusias, per tankiai išaugusias šakas išlaikant medžio simetriškumą). Darbus atlikusi įmonė šiuo atveju galimai padidintai sukėlė medžių lają. Siekiant ateityje išvengti panašių atvejų, įmonė buvo įspėta dėl tokio pagenėjimo.

Laba diena. Ar planuojama Telšiuose pastatyti tekstilės konteinerių ? Kiek žinome, daugelyje Lietuvos miestų tokie jau yra. Caritas nebenori priimti, o mesti į bendrus konteinerius nesinori. Manau, kad atsirastų daug žmonių, norinčių jais pasinaudoti. Ačiū. Spausdinti
2018-04-17 paklausė: Inga

Laba diena,

  yra numatyta, įgyvendinant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšių regione“ iš Europos Sąjungos lėšų, ateityje pastatyti Telšių mieste 5 tekstilės konteinerius. Kol nėra įrengti tekstilės atliekų surinkimo konteineriai, galite šios rūšies atliekas nuvežti į Atliekų priėmimo aikštelę, esančią adresu: Šiaulių pl. 17, Gaudikaičių k., Degaičių sen., Telšių rajone (aikštelė yra prie Telšių miesto valymo įrengimų), jos priimamos nemokamai.

Laba diena,
norėjau paklausti, kur kreiptis, kad būtų bent kiek patvarkyta Germanto gatvė. Darosi iš vis sunku pravažiuoti. Vienos duobės. Mokesčius mokame, kaip ir visi rajono gyventojai.
Spausdinti
2018-04-11 paklausė: Rima

Laba diena,

dėl gatvės remonto kreipkitės su prašymu į Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus specialsitus, su kuriais susiekti galite telefonais 8 444 69663 ar 8 444 22363 arba atvykite į Telšių rajono savivaldybės administraciją adresu Žemaitės g. 14 Telšiuose.

Laba diena,
kada bus tvarkoma SB "Žemaitija" Padurbinio gatvė? Vien greideriavimo darbų šiai gatvei nepakaks, kadangi didžioji smėlio-žvyro dalis yra nustumta į gatvės kelkraščius, užversti vandens nutekėjimo kanalai. Gatvės važiuojamosios dalies vandens drenavimo sistema nebeveikia. Atlikus greideriavimo darbus, gatvė po kelių lietingų dienų, vėl tampa prastos būklės. Reikalingi gatvės kelkraščių griovių valymo, bei gatvės važiuojamosios dalies žvyravimo darbai.
Spausdinti
2018-03-26 paklausė: Tomas

Laba diena,

šiais  metais Padurbinio gatvės paprastojo remonto darbams atlikti yra numatyta skirti 3000 Eur.
Sveiki. Turiu klausima vaika i darzeli norint uzregistruoti Telsiuose tai reikia nuvykti registracijai i darzeli, ar i telsiu savivaldybe? Aciu uz atsakyma Spausdinti
2018-03-23 paklausė: Toma

Laba diena,

norint užregistruoti vaiką  turite nuvykti į darželį.

Laba diena,

Gyvūnų Laikymo Įsakyme nurodyta pareiga gyvūnų šeimininkams surinkti gyvūnų ekskrementus. Ar pripildytus maišelius galima mesti į bendrą buitinių atliekų konteinerį? Jei ne, ar nėra numatyta nuosavų namų kvartalų teritorijose įrengti spec. šiukšliadėžių?
Spausdinti
2018-03-13 paklausė: Dovile

Laba diena,

 ekskrementų turinį su maišeliais galima mesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius. Minėtų atliekų atskiras surinkimas šiuo metu neplanuojamas.
<< 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: