Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     

 

Klausimai-atsakymai
Socialinė parama

Klausimai Socialinės paramos ir rūpybos skyriui

Laba diena,ar tiesa,kad nuomojantis busta,galima kreiptis del paramos nuomai?Vienas asmuo(60%nedarbingumas) gaunantis invalidumo pensija ir naslaicio pensija viso apie 700lt ar galetu tos paramos tiketis?Aciu Spausdinti
2012-10-22 paklausė: Jurate
Įstatymas dėl paramos nuomai dar nepriimtas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Vyriausybei pateikė Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo projekto gaires. Š. m. spalio 22 d. Vyriausybės pasitarime tam pritarta. Reikia laukti kol Seimas patvirtins įstatymo projektą.
Jei Jus domina nuomojamo būsto šildymo išlaidų kompensacija, tai su būstą nuomojančiu asmeniu turite raštu sudaryti gyvenamųjų patalpų nuomos sutartį ir ją įregistruoti Registrų centre. Išsamesnė informacija bus suteikta pagal deklaruotą gyvenamąją vietą - kaimo gyventojams seniūnijoje, miesto gyventojams Socialinės paramos ir rūpybos skyriuje.

Laba Diena,
Noriu pasiteirauti apie socialines ismokas kudikiui, gryzusiam is uzsienio i Lietuva visam? kokie reikalingi dokumentai? Esu vienisa mama auginanti 10men. kudiki, esame abu registruoti Telsiuose.
Aciu uz atsakyma
Spausdinti
2012-10-18 paklausė: Lina
Neaišku dėl kokios socialinės išmokos Jūs teiraujatės: vienkartinės išmokos gimus vaikui, išmokos vaikui ar socialinės pašalpos. Todėl kreipkitės į Socialinės paramos ir rūpybos skyrių, kur Jums bus suteikta išsami informacija.

Ar reikia buti registruotam darbo birzoje jog gautum maisto paketus bei nemokama maitinima vaikui mokykloje? Spausdinti
2012-10-12 paklausė: Lina
Asmuo, kreipdamasis dėl bet kokios paramos, turi būti išnaudojęs visas pajamų gavimo galimybes. Gal užsiregistravus darbo biržoje, Jums bus pasiūlytas darbas ir Jūs nebebūsite socialiai remtinas.

laba diena,norejau paklausti kada bus ismokamos siocelines pasalpos? Spausdinti
2012-10-11 paklausė: saulius
Socialinės pašalpos mokamos kiekvieną mėnesį 8-10 dienomis.
Laba diena,aciu uz atsakymas,bet noreciau patikslinti situacija,gaunu neigalumo pensija,uz vaikus po 52lt,ir is VIF,jei as iki kito men 1d neissigryninsiu(Kas supaisys kurie pinigai liko neisgryninti?is VIF ar is mano pensijos,tai perkels i kito men pajamas,bet juk tai ne naujai gauti pinigai,o likutis neisgrynintu pinigu,neimanoma kaime kur issigrynint.Kur galeciau apie tai pasiskaityt koki istatyma,aciu uz kantrybe ir atsakyma. Spausdinti
2012-10-11 paklausė: Jurate
Skaičiuojant socialinę paramą į pajamas nėra įtraukiamas nepanaudotas socialinės paramos likutis. Iš vaikų išlaikymo fondo gautos lėšos vaikų išlaikymui įtraukiamos į tų mėnesių pajamas kada jos išmokėtos, o ne panaudotos. Neišgrynintų pinigų likutis: neįgalumo pensija, išmoka vaikui VIF pinigai - antrą kartą nebus apskaitomi į pajamas.

laba diena gal galeciau suzinot kodel velupjia siocelines pasalpos Spausdinti
2012-10-10 paklausė: tomas
Spalio mėnesį keliomis dienomis vėlavo socialinių pašalpų išmokėjimas, nes Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Telšių savivaldybei vėlavo įvesti pinigus.
Laba diena,ar tiesa,kad skaiciuojant soc parama,yra itraukiamas pinigu likutis sakysim is rugsejo men i spalio men?Pvz is VIF pravedami pinigai kiekvieno men 25-26dd ir niekaip negaliu issigryninti,nes gyvenu kaime ir naudoju gautus pinigus atsiskaityti parduotuveje ir neisleisti ju visu privalau,juk kita soc parama mokama tik kito men. 6-10dd.Esu nedarbinga,gaunu neigalumo pensija,po 52lt,is Vif ir soc pasalpa.ACIU> Spausdinti
2012-09-26 paklausė: Jurate
Skaičiuojant socialinę paramą į pajamas nėra įtraukiamas nepanaudotas socialinės paramos likutis. Iš vaikų išlaikymo fondo gautos lėšos vaikų išlaikymui įtraukiamos į tų mėnesių pajamas kada jos išmokėtos, o ne panaudotos.

ar pildant prasyma gauti socialine pasalpa,reikia nurodyti pvz.parduoto daikto gauta suma,jei ji turejau parduoti skolos grazinimui. Spausdinti
2012-09-26 paklausė: vaida
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 17 str. 1 dalies 17 punktu, skiriant piniginę socialinę paramą, į pajamas įskaitomos turto pardavimo pajamos (išskyrus pajamas įskaitomas į turtą). Tais atvejais. kai turtas parduodamas už mažesnę sumą, nei 2000 litų, šios pajamos įskaitomos į asmenų pajamas. Tais atvejais, kai turto pardavimo kaina viršija 2000 litų, tokios piniginės lėšos įskaitomos į asmenų turtą.
Laba diena, norėčiau paklausti ar man priklauso socialine pašalpa jei esu dieninių studijų studentė gyvenanti (ir registruota) atskirai nuo tėvų ir negaunanti jokių pajamų ? Spausdinti
2012-09-07 paklausė: Lina
Nuolatinių (dieninių) ir ištęstinių studijų formų studentai įskaitomi į savo tėvų šeimos sudėtį. Todėl nustatant teisę į socialinę paramą vertinamos visų šeimos narių teisė, pajamos ir turimas turtas. Nesvarbu, kad Jūs gyvenate atskirai nuo tėvų.
Laba diena, norejau paklausti ar si menesi jau yra ismoketos soc. pasalpos? Spausdinti
2012-09-07 paklausė: Kristina
Socialinės pašalpos mokamos kiekvieną mėnesį 8-10 dienomis.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: